Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki vaktesztes tejfehé...

Volt valaki vaktesztes tejfehérje terhelésen?

Figyelt kérdés

Leírnád hogy milyen tünetei voltak az 1-es és 2-es számú tápszernél?

Nekünk most kezdődött de nem egyértelmű:(


2013. aug. 28. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk se volt az. Az egyes volt a tejes oldat náluk, arra ekcéma, ujjakon, arcon, száj mellett jött ki azonnal illetve pár nap múlva, lefotóztam, megmutattam a dokinak, hasmenése lett, nem emésztette meg az ételt. NYűgössé vált, extrém módon. Amikor mentünk a kettes terhelésre, akkor jöttek ki a kiütések, ami korábban az általános tünet volt diétahibánál. Ez bezavart, azt hittük, a második a tejes, holott csak késett. Végül az ekcéma döntött és amiatt választottam az elsőt
2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtál!

Nekünk (mi a 2-es tápszert kezdtük ) 7.napja issza első 3 napban nem aludt és 2.nap ekcéma lett a fenekén(eddig sose volt ott) hasmenése is volt.. most 10 nap szünet azt ujra kezdjük a terhelést az 1-es tápszerrel..

de az eredeti tünet (nem alvás és székrekedés, hasfájás)

viszont eddig fogyott most mióta a tápszert issza 1 hete 30dkg hízott!!

tanácstalan vagyok, meg nem is akarom hogy azt higgyék hogy totózok majd de tényleg nincs egyértelmű tünet :(

2013. aug. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!