Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valakinel olyan, hogy...

Volt valakinel olyan, hogy ket ev koruli gyerek ejjel ujra elkezdte kerni a tejet?

Figyelt kérdés
Mar ataludta a lanyom az ejjelt, de nehany napja ujra tejet ker hajnali ketto korul. Volt egy-egy ejszaka a kanikula alatt amikor felkelt tejert, de akkor masnap mar aludt szepen. Most viszont mar kezd rendszeresse valni, ezert ejjel gondoltam nem adok hatha csak szomjas. A vizet elutasitotta, harom oran keresztul fekudt az agyban, neha kert tejet, mondtam, hogy elfogyott, fekudt tovabb de nem aludt. Aztan otkor mar nem birtam es adtam neki, megitta es azonnal elaludt. Ez most megint mi? Volt valaki hasonlo helyzetben? Adjak neki azonnal tejet es legyen alvas, vagy ne kapjon es ejjelezzunk, hatha egyszer nem fog felkelni? Jon az orlo foga, lehet ez az oka a kelesnek, de akkor miert alszik vissza a tej utan?
2013. aug. 28. 13:56
 1/2 Disi ***** válasza:
Az én kislányom is rengeteg tejet iszik ha jön a foga. Már csak 1 hiányzik és ò is a lehetò legváratlanabb időpontokban kér tejet. Én éjjel ha kéri rákérdezek s vizre, ha nemet mond adok neki. Elég nagy már, ha szomjas vizet kèr. Nálunk apuka ugrik azonnal a tejért én is próbálom húzni az időt. Ha visszaalszik jó, ha nem akkor én is adok neki. Nálunk az éjszaka sajnos még mindig zűrös, úgyhogy ezért próbálkozom mással is.
2013. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne adj neki,tegyél be hozzá vizet.
2013. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!