Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tévedtek valakinél az uh-n,...

Tévedtek valakinél az uh-n, hogy milyen nemű lesz a gyerek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 14 hetes terhes és a doki szerint 100%, hogy kisfiú. De hallottam már olyat, hogy hiába a modern gépek, a 4D, sokszor még ígyis tévednek. Amikor a kislányomat szültem két éve, feküdt velem egy szobában anyuka, akinek végig kislányt mondtak, még 4D-n is, és amikor megszülte, kiderült, hogy kukis.

2013. febr. 8. 12:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nekem a héten megmondták h kisfiú, képem és videóm is van róla, összetéveszthetetlen :)

szóval én saját szememmel láttam, uh azért akinél egyértelmű felvétel van ott nem nagyon lesz változás...


leginkább szerintem kislányt lehet fiúnak nézni ha úgy van a köldökzsinór, ezért érdemes heréket is keresni :) mi mindkettőt láttuk uh a mi babánkból már nem lesz kislány :DDDD

2013. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
bocsi, lemaradt hogy 13 hetes vagyok
2013. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ja és előző babáimnál is voltunk 4d-n, el nem tudom képzelni hogy akinek jó felvételt csinálnak hogy tudják elnézni...max sima uh-nál ha a baba rosszul fekszik....
2013. febr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fiúból általában nem lesz kislány, azt szokták mondani.
2013. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt mondta az orvosom, amit fentebb is írtak, hogy a kisfiú akkor biztos, ha nemcsak kuki, hanem herék is látszódnak.

Nálunk mindkét fiúnál látszódott minden, ezért biztosak voltunk benne, hogy születésükkor is fiúk lesznek. :)

Amúgy két olyan ismerősöm van, akinek kislányt mondtak, és fiú lett, egyiküknek még a szülés előtti UH-n is azt mondták, hogy lány.

2013. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Általában kislányból nem lesz fiú, mert ha van ott valami az bármi lehet, de ha tisztán látszik, hogy nincs, akkor nem lehet fiú.
2013. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én még reménykedem, hogy mégis kislány lesz. Egy lányom már van, kisfiút is majd csak megtanulom szeretni. Tervezett baba a mostani is, de valamit nagyon elrontottunk. Mindegy, legyen egészséges.
2013. febr. 8. 13:27
 8/12 anonim ***** válasza:

hogy érted hogy valamit elrontottatok ? meg kisfiút is megtanulsz szeretni?


ennyire lányt akartatok?

2013. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mi is kislányt szerettünk volna,és kisfiúnk lesz,de nekem tök mind1,csak egészséges legyen!!! :) Én a kisfiamat is ugyan úgy elfogadtam mintha kislány lenne,és imádom őt :D

Egyébként nekünk 13 hetesen mondták meg,hogy kisfiú lesz(4D-n),aztán a 18 hetes Uh-on már 100%-ra kisfiút mondtak,aztán voltam ügyeleten 22 hetesen akkor is kisfiút látott a doki,aztán a 24 hetes Uh-on is kisfiút látott a doki,és a 25 hetes 4D-s Uh-on is láttuk a kis kukiját :) Láttuk a here zacsiját is,és még állt is a kis kukija :) Úgyhogy az én pocakom 1000%-ra kisfiút rejt :D Belőle már tutira nem lesz lány :) Majd a kis tesót megpróbáljuk lánynak összehozni,de ha ő is fiú lesz az sem fog érdekelni,csak majd ő is egészséges legyen :)


27+3 hkm

2013. febr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Pffff.... rettentően sajnállak. :( Nem azért, mert esetleg fiad lesz, hanem a hozzáállásod miatt. Igazad van, valamit elrontottál magadban. Ne haragudj a szavaim miatt, de én gyerekpárti vagyok.


Két kisfiú és egy magzat anyukája

(mindegy, milyen nemű lesz!!!)

2013. febr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!