Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Este általában hogy és mennyi...

Este általában hogy és mennyi idő alatt alszik el 3 év körüli gyereked?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem alszik már napközben 3, 5eves fel 7furdes 7vacsi, fel 8agyiko esti mese olvasás es alvás! Kb 5perc múlva alszik ha nincs ovi akkor 9ig ha van akkor nincs mese fel 8kor ébresztő! Ovi idő alatt néha lefekszik aludni másfél órára de attól függetlenül ugyanugy alszik legkésőbb 8kor!
2013. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nap közben is alszik két órát. Este vacsi fürdés megissza a tejét és megy az ágyba. Ha valamilyen időváltozás van, akkor van hogy átjön és velünk alszik el, ha nincsen semmi akkor pár percig forgolódik és már alszik is.
2013. aug. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az enyém sem alszik már nap közben. :( Este fél 9 körül dől ki. Hozzám bújik, és max 5 percen belül már húzza a lóbőrt. Én örülnék, ha korábban is lefeküdne, de a férjem viszonylag későn jár haza, így lehetetlen előbb letenni, hiszen érthető módon az apjával is szeretne együtt lenni.
2013. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

sejtettem...

én fiam is alszik még nap közben,de az esti elalvása katasztrófa...mondjuk soha nem volt egy alvóbajnok,de akármit csinálok vele minimum 40-45 perc mire elalszik!!a picit megszoptatom,aztán még mellé fekszem(ha nem teszem szerintem hajnalokig fent lenne) és még így is nehezen alszik el...

ha nem alszik nap közben akkor csak 15 perc az elalvása,de akkor inkább kidől és kb 2 óra múlva ébred olyan fejjel,mint aki nem tudja hol van...

Egyszerűen úgy kell rászólnom,hogy nyugodjon meg,ne matasson,ne lóbálja a lábát...különben komolyan nem aludna el....néha olyan fárasztó....

2013. aug. 30. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem is alszik még nap közben, mint az óramű dél körül kidől, és van hogy 2-3 órát is.

na olyankor este van ám "haddelhadd", van hogy még 22h-kor is kukorékol.

De nagy átlagban reggel 7kor kel, délben 1-2 óra alvás, és 21h-kor alszik el este.

Én azt látom, hogy ha nem viszem ki, akkor van gáz...olyankor estére felpörög, mert nem mozogta ki magát, és csak ugrál, rohangál, énekel, mint egy kis dilis...:-))

Eleget kint van a Tiéd?

2013. aug. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Szinten nem alszik napkozben csak ha en is alszok.

Este furdes ,vacsora,kis jatek ocsivel es megy(mennek)az agyba.

Rovid mese ,jo ejt puszi es mar alszanak is.

Altalaban 8-kor mar alszanak de vannak kivetelek,pl. ha atjonnek a barataink vagy csavargunk.

2013. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 éves 4 hónapos!

reggel 7 körül kel,délben ebéd és fél 1 fele már alszik mint a bunda!

Fél 3 körül kel tehát alszik 2 órát és este fél 9-9 körül már durmol!Kb 15-20 perc kel neki mire el bír aludni de ez is csak azért mert 1 hónapja nincs cumi,azelött 5 perc alatt elaludt!

Rengeteget vagyunk kint levegőn délelött is délután is!Sokat biciklizik,rollerezik,fut,rohan,szalad!

2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem alszik már délután ha itthon van ,este 7-8 között alszik el .
2013. aug. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mi is sokat vagyunk levegőn szóval nem értem...mind1,köszi a válaszokat!
2013. aug. 31. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!