Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyermeketeknek használtok...

Kisgyermeketeknek használtok Aloe First sprayt?

Figyelt kérdés
Javasolták nekem,hogy a piros baba popsira ez jó. Aki ismeri mondana véleményt? Köszönöm.

2013. aug. 31. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden aloés dolog gyógynövény eredetű anyag, többnyire Aloe Vera, szintetikus anyagot nem tartalmaz. Természetesen lehet pici gyermekeknek is használni!
2013. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 JnéHN ***** válasza:
Popsira még nem próbáltam, minden másra viszont igen, és nagyon jó. Van egy 1 évesem és egy 3 évesem.
2013. aug. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok mindenre tudod használni, így erre is.Érdemes még a kék csíkkal jelzett Aloe Verás krémmel kenni, jól hidratál.Célszerű közvetlenül a cégtől beszerezni, hogy a legkedvezőbben juthass hozzá.
2013. aug. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JnéHN ***** válasza:
A legkedvezőbb árat akkor találod meg, ha a vaterán keresel eladót. Ők adják a legjobb áron.
2013. szept. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves JnéHN! Mivel a magyarországi jogszabályok szerint csak a forgalmazó árusíthatja a termékeket, így a vaterán, vagy bárhol máshol szabálytalan az árusítás.A vaterán nem érhetők el azok a kedvezmények, amik a forgalmazónál, nincs meg rá a visszavásárlási és a minőségi garancia stb és akkor még az egyes árusítók trükközéseiről nem is beszéltünk.Innentől kérdéses, hogy mi a legkedvezőbb ár, különösen ha valaki netán több mindent, vagy többször is szeretne vásárolni.Én biztosan nem innen vásárolnék, de ez az én döntésem.
2013. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 11:42

Kedves névtelen! Ehhez a jogszabályoknak semmi köze. Ez pusztán a cég üzletpolitikája, de a jogszabályokban biztos, hogy nincs szabályozva.

Jogilag legfeljebb az adózásba lehet belekötni, ha nem adnak róla számlát és nem adóznak utána. De ez meg az APEH hatásköre.

A cég legfeljebb kizárhatja, mint forgalmazót ha megtudja, hogy ki az illető. Az elmúlt pár hónapban egyébként jelentősen csökkentek a vatera-s hirdetések.

2013. szept. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

De ha nagyon zavarnak az ilyen illetők te is feljelentheted őket az APEH-nél vagy beküldheted az adataikat a céghez.

De ez nagyon eltért a kérdéstől.

2013. szept. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!