Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran és mivel...

Milyen gyakran és mivel mossátok hosszú hajú, óvodás kislányotok haját? Használtok valamilyen hajápolót is?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Dm-nek van egy saját márkás fürdető balzsama azt hasznaljuk hajara is nagyon szép es puha tőle! Van egy spray (locken spass szinten dm)azt rendszeresen mert derekig erő szőke göndör haja van és mással nem tudnánk kifesulni!:-)
2013. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Általában hetente egyszer, de ha beizzad, vagy összehomokozza, akkor természetesen többször is. Télen volt, hogy két hét eltelt a két mosás között, mert nem volt koszos, bent meg elég hideg volt, nem akartam, hogy megfázzon.

Eddig majdnem derékig ért a haja, de nagyon nehéz volt fésülni, balzsamot, meg fésüléskönnyítő sprayt használtam, de hétvégén levágtuk vállig érőre így most csak sampont használunk.

2013. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Első válaszoló, azt még elárulod, milyen gyakran?

Én eddig heti kétszer mostam neki, de ahogy nő a haja, úgy lesz egyre macerásabb. Akkor szerintetek áttérhetek a heti egyre?

2013. aug. 21. 12:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Télen hetente-10 naponta,ahogy kedv is van hozzá,tőlem örökölte a hajtipusát,1 hét után sem zsirosodik.

Nyáron változó,van,hogy naponta,van hogy csak hetente,attól függ mennyire koszolja össze,izzad meg.

Sampon után hajpakolást is használok neki,rossman sajátmárkás,gyönyörű tőle a haja (én is azt használom).

Nyáron nem is száritjuk,fél óra alatt megszárad.

2013. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1vagyok! 3eves igy amikor homokozoban jarunk akkor muszáj utána, mert tapad a fejboren! Telen kb 10naponta nem zsirosodik neki egyáltalán! Nyaron többször(2-3x egy héten hosegtol es homoktol függő) mert van h napkozben is csak gyors letusolom leoblitjuk a haját, hogy kicsit lehutse!:-)
2013. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Téli időszakban mindig a heti 1 volt a cél, de néha lett belőle 10-12 nap is, mert 1 hét után is még szép volt a haja.

Nyáron heti 2-3 hajmosás igény szerint, muszáj,mert homokos lesz, megizzad, naptejes lesz.


Babé koszmó elleni sampon és az én hajpakolásomból szoktam tenni a haja végére egy picit, hogy könnyen tudjam fésülni.

2013. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!