Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 19 hónapos, ha ott vagyunk,...

19 hónapos, ha ott vagyunk, kezelhetetlen. Ha nem vagyunk ott, aranyos. Miért? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja járunk babaklubba a 19 hónaposunkkal. Hasonló korú gyerekek vannak, 4-5, másfél és 3 év közötti gyerek. Mondóka, éneklés, játékok. stb. Ha bent vagyok vele a foglalkozáson, tiszta hiszti, 2 percenként visítós őrjöngésben tör ki valami apróság miatt. Ha nem vagyunk bent, aranyos, együttműködő, szívesen részt vesz a játékokban.

Miért van vajon ez? Tiszta ideg vagyok tőle, mert úgy fest az egész helyzet, hogy tőlem kattan be a gyerek, ha meg ott vagyok, tök jó fej és normális.



2013. szept. 1. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én esküszöm nem értem mi a kérdés.

Most ott vagy vagy nem vagy ott?

A babaklubokban nem együtt vannak a gyerekek a szüleikkel?

2013. szept. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elvileg nem kéne, hogy bent legyen a szülő. Kezdetben, az első pár alkalommal igen. Voltaképpen örülnöm kéne, hiszen ha NEM vagyok bent, akkor kisangyal. De az azért nyugtalansággal tölt el, hogy ha viszont bent vagyok, akkor tiszta hiszti...
2013. szept. 2. 07:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos az nem tetszik neki, hogy amikor bent vagy akkor valamilyen szinten rendszabályozod.
2013. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pl. van egy játékos szekrény. A foglalkozások alatt az csukva van. Elején előveszik a játékokat, amik épp kellenek, a végén elteszik, de foglalkozás közben pakolászás nincs. Ha nem vagyok bent, eszébe se jut a szekrény, rá se néz. Ha viszont bent vagyok, állandóan odamegy és ki akar pakolni belőle. Ha háromszor rászólok, háromszor kezdi újra... Mintha direkt miattam csinálná...
2013. szept. 2. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!