Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, hogy két éves...

Mit tegyek, hogy két éves fiam ne sírjon a párom után mikor elmegy itthonról? Szinte kimered a gyerek annyira sír. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyáról vagy apáról van szó? Mennyi időre megy el néhány órára, egész napra, hónapokra?
2013. szept. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A nevelőapja, mindig sír ha elmegy akár fél órára is. Mit tegyek?
2013. szept. 1. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Tenni nem nagyon tudsz semmit. Majd kinövi. 19 hósom is mindig sír ha elmegy apa, akár csak wcre és emiatt nem játszik vele tovább :-)

Ilyenkor próbálom elterelni a figyelmét, bevonni valami játékba, sokszor elmondom hogy apa mindjárt visszajön stb. AMikor reggelente munkába megy akkor is sokszor elmondom hogy apa délután jön haza stb., apa is mondja neki. Ez egy ilyen korszak sajnos, még nem értik meg teljesen hogy mikor jön vissza valaki ha elmegy.

2013. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is így volt, néha még van is , pedig már 3 éves múlt. Én mindig azt mondtam neki, hogy apának menni kell dolgozni, hogy legyen sajt (akkor az volt a nagy kedvenc) most a rudit szoktam mondani.
2013. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!