Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ezt nagyon elrontom?

Ezt nagyon elrontom?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves fiam és egy 1 éves lányom!

A FIam nem fogad szot nekem állandoan menne és nem érti ha nem lehet valamit!

Töbször megszidom meg fegyelmezem!

Ugy érzem ellenem csinálja, mintha egy kis ördög bujt volna belé!

Szeretem és ezt mindig mondom neki meg éreztetem is vele!

De egyszerüen mindig felhuz, és olyankor azt mondom nem érdekel!

Ez amit müvel már tulzás!

Hogyan kezeljem?

Hiszti ełlenkezés miután megszidom sirva mondja a magáét.

Sokszor ugy érzem ok nélkül szidom le, mit engedjek mennyire?


2013. szept. 2. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Először neked kell eldönteni, mit is engedsz majd meg. Az a legrosszabb ha egyszer megengedsz neki valamit, máskor meg nem. Ami rá vagy másra veszélyes az legyen mindig tilos. Ha hisztizik, ha toporzékol, ha sír akkor is. Amit viszont megengedsz neki egyszer, azt máskor is engesd meg.


Kezdj el szedni magneB6-ot, jó az idegekre :-)


És ne feledd, hogy ő ezeket nem direkt csinálja!!! Próbálgatja a határokat, hogy meddig mehet el. De ha ezeket még Te sem döntötted el, akkor ő honnan tudhatná?

2013. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,akkor büntetést kell alkalmazni. Lehet,hogy már "megszokta" ,hogy kiabálsz vele,arra már nem reagál. De lehet,hogy pl megvonsz tőle játékot,vagy akár a "sarokban kell lenned 2 percig" is használhat,ezt neked kell tudni. A kiabálás nem sokat ér általában. A magyarázat jobb.
2013. szept. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!