Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » December elején egy Budapesten...

December elején egy Budapesten töltött hétvégére milyen gyerekprogramokat javasolnátok? (3 éves kisfiúval)

Figyelt kérdés
Ötleteiteket köszönöm! :)
2013. szept. 5. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Közlekedési múzeum nagyon jó és Vasúttörténeti Park.
2013. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

húúúúúúúúúúú...azt hittem bombázni fogtok az ötletekkel :)

Nem jártunk még Pesten vele. A Disney on Ice -ra megyünk,de akkor már akarok egy péntektől-vasárnapig tartó élménydömpinget :)

Kedves válaszoló! Köszönöm az ötleted...erről eszembe jutott a repülőgép múzeum is.

Gondoltunk a Tropicariumra rossz idő esetén...

Szeretnék még ötleteket! Köszönöm! :)

2013. szept. 6. 10:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nem vagyok pesti csak lányommal hasonló időben hasonló korban itt voltunk.Tropicarium jó ötlet.Inkább az a nehéz h akkor már hideg lesz.Ahova mentek azt megkérdezhetem mi?
2013. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez egy "jégrevü" műsor disney sztárokkal.

Kisfiam most épp mickey egér őrületben van,és mindenáron találkozni akar velük :)

Gondoltam ez még mindig olcsóbb,mint a Disneyland :) :) :)

Meg ahhoz még kicsinek is tartom.

2013. szept. 6. 14:34
 5/8 anonim ***** válasza:
köszi,sajnos/nem sajnos addigra mással leszek elfoglalva,újra babázunk s akkor még pici lesz a pici,külön meg nem szoktunk sehova menni
2013. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Télapó-expressz lett volna az egyik ötletem, de az egy héttel korábban lesz, mint amikor Ti mentek.

A Minicity nagyon jó, a 3 és fél évesem és a 16 hónaposom is nagyon élvezte, Elevenpark játszóház is remek, a fent említett Vasúttörténeti Park, az állatkertben nagyon jó lett a Nagysziklában kialakított interaktív kiállítás, bár decemberben nem biztos, hogy jó ötlet az állatkert. Tropicarium, a Camponában van játszóház is. Nyáron tudnék több mindent is javasolni, de decemberben ki tudja milyen idő lesz mondjuk szabadtéri programokhoz. Én a Vörösmarty teret sem hagynám ki.

2013. szept. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Rossz idő esetén még az Aquaworld is jó lehet, amennyiben szerettek pancsolni.
2013. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az ötleteket :) Hasznosítom! :)

Szép napot nektek!

2013. szept. 11. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!