Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan, akinél a kisgyerek...

Van olyan, akinél a kisgyerek szobájában van tévé? Nem vitát akarok, csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Sajnos az enyém sokat néz tévét. Nem a szobájában van a készülék.

2013. szept. 7. 07:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

A fiamnak van tévé a szobájában, de szerencsére nem sokat nézi. Az elején még érdekes volt neki, és pár napig azzal kezdődött a nap, de utána szerintem elmúlt a varázs. Ha nem nézi, ki is kapcsolja és jön játszani a kertbe.

(Amúgy ebből biztos vita lesz, meg sok lepontozás : ) )

2013. szept. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk van a gyerek szobában is, összesen 4 tévénk van a házban. De szinte sosincs egyik sem bekapcsolva. Én utálok tévézni. A gyerekeim naponta összesen kb. 30 percet tévéznek. Szerencsére ők sem függők. :) Inkább kreatívoskodunk. :) Azt mindenki imád. :)
2013. szept. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Az sem mindegy mekkora az a kisgyerek.

Az enyém 7 éves, de még csak most kapott saját szobát. Valószínüleg lesz tv, de csak a dvd-t lehet rajta nézni, mert nem veszünk hozzá dekódert, most nincs, de megvan nélküle.

Igazából csak a hosszú téli időszakban kell, nyáron amikor kinn lehet lenni eszébe sem jut.

2013. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Az én fiam három hós van tv a szobájában.A hálónkból alakítottuk ki a gyerekszobát és a tv-t a falon hagytuk. Természetesen egyelőre csak porfogó.Egyébként én nem vagyok tv ellenes szeruntem itt is mint sok mással a mértékletességen van a hangsúly.Igényes meséket mértékkel nagyobb korában biztosan nézhet majd.Mi nagy tv-sek vagyunk amúgy.
2013. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

2 éveseim néznek TV-t. Miért ne nézzenek meg 1-1 mesét ha akarnak? Persze általában DVD-t, ismert aranyos meséket.

1,5 éves köruk óta gyönyörűen beszélnek, ezenkvül imádnak az udvarban, locsolják a vrágokat, játszanak a homokozóban, motoroznak, csúzdáznak, stb. és TÉVÉZNEK is! :)

2013. szept. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém még csak 4 éves, de nem tervezek neki a szobájába tv-t venni. Az egész házban 1 db van, a nappaliban. De annyiban az utolsónak igaza van, hogy jön a tél, hamar sötét lesz, nem lehet annyit a kertben rohangálni, így a tv varázsa is megnövekszik majd. Igyekszünk valami középutat találni, pl kapott már kedvenc meséit tartalmazó dvd-t.
2013. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Az egész lakásunkban nincs tv, amióta a párommal összeköltöztünk, azóta nyugodtabb az élet :). Gyerekkoromban volt a szobámban, alig néztem, mert nem volt tiltott gyümölcs, a kezdeti lelkesedés után meguntam.
2013. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Nos a mi házunkban 3 tv van,van egy kicsi a konyhában a falon,egy a mi szobánkban egy a nappaliban, fiam nem néz tvt.max néha egy-egy állatos természet filmet,vagy főzőműsort,de csak velünk,dvdn vagy youtubon nézhet mesét.2,5 éves nincs tv a szobájában és nem is lesz.
2013. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is ahhoz csatlakozom, aki azt mondta, hogy az egész házban nincs tv. Összeköltözéskor kérdeztem a (most már) férjem, hogy hozzam-e,mert nekem volt egy, de igazából csak a port törölgettem róla, szinte sosem volt bekapcsolva. Mondta, hogy neki nincs, és nem is hiányzik, így nem hoztam magammal. Azóta sem hiányzott. Alkalmanként megnézünk egy filmet gépen, vagy havi egyszer egy hiradót, ami elérhető interneten is, és ennyi. Egyáltalán nem hiányzik. Sportolunk, kirándulunk, futunk, most babát várok, felújítottunk, stb. Ha valamit nézni szeretnénk, akkor meg van a kerete, és ha vége, kikapcsoljuk. Nem szükséges háttérzaj nekünk a nyugodt hétköznapokhoz.
2013. szept. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Most költöztettük szét a gyerkőcöket, így a fiam külön szobát kapott. Én szeretnék egy kis tévét a szobájába, de dekóder nélkül, így csak DVD-t nézhet majd rajta. Nekünk egy tévé van a nappaliban, de jobb lenne nélküle. Teljesen igazat adok annak, aki azt írja, hogy nincs tévé.
2013. szept. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!