Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy telik, vagy hogyan telt...

Hogy telik, vagy hogyan telt 2,5 éves gyermekeddel egy napod otthon? Miket játszotok/játszottatok?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:

En csak a hugomrol tudok nyilatkozni (pont ennyi idos) mert az en babom meg kicsi :) Reggel felkel, elmennek anyuval a boltba aztan delelott mesenezes, jatszik egyedul vagy

"segit" a hazimunkaban.Ebed, aztan alvas delutan.Miutan felkelt kimennek setalni, bicozni, hintazni stb. Este vacsora, furdes, meg egy kis jatek aztan alvas. Egyebkent ha rosszabb ido van akkor bent jatszanak :)

2013. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: bent gyurmaznak,festenek,rajzolnak,kockaval epitenek, mesekonyvet olvas neki anyu, mondokaznak,babaznak :)
2013. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nos a fiam bölcsi de nyáron egy hónapot itthon volt,nem sokára 2,5 éves.Imád kint lenni tehát ha tehettük elmentünk motorozni,játszótérre,strandra,fagyizni,kint a kis kertet locsolgattuk,biciklizni mentek a párommal.

Bent gyurmázás,festés,zsírkrétával,filccel,ceruzával rajzolás,színezés,nyomdázás,kirakózás,favonattal,autóival játszott,építettünk fakockával,vagy duploval,főzőcskézőst játszottunk,együtt sütöttünk,párommal együtt gyúrták a tésztát,nézett mesét is,zenét hallgattunk,táncolt,nagyon szeret porszívózni,teregetni,sepergetni,ezért ezeket gyakran csináltuk.

2013. szept. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

kedves első. Tényleg a húgod 2,5 éves és neked meg van egy kisebb babád? :))


második: köszönöm a válaszodat neked is.

2013. szept. 4. 18:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Igen anyum 39 volt amikor szülte a húgomat, én 18 vagyok és 2 hónapos a babóm :)

2013. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, aranyos lehet a szitu. :)
2013. szept. 5. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom igaz 3éves de azért leírnám.

Reggeltől fél 3-ig oviba van.haza hozom ha éhes esetleg akkor eszik.utána pedig játszunk.

Pl:babázunk,gyurmázunk,szinezünk,társasozunk,vagy tanigatok neki ezt-azt.

Késő délutánig játszunk folyamatosan.Kivisszük a kutyáját sétáltatni.Kiszoktunk még menni a kutya után a játszóra vagy a boltba.Haza érünk,fürdés és mese.

2013. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is a választ
2013. szept. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!