Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szólhatok a felettem lakónak,...

Szólhatok a felettem lakónak, hogy hangosak? Nagyon dübörögnek, van 1 kisgyerek, aki állandóan rohangál és sikítozik. A sikítás annyira nem is zavar, de a dübörgéstől frászt kapok. Ha szólhatok, hogy tegyem meg? Nem akarok rossz viszonyt ezért.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
én már csak felkopogok seprűnyéllel...akkor csendesednek 10 percre..
2010. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Vagy radiátor cső:))
2010. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez van

csak 2 gyerekkel

most is üvolt a zene és sikítoznak...:s

2010. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
*üvölt
2010. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:(
2010. aug. 15. 12:50
 6/13 anonim válasza:
64%
Szerintem seprűnyéllel felkopogni vagy a radiátort verni a legnagyobb parasztság. Nekünk is ezt csinálta egy időben az alattunk lakó sunyi módon, mert feljönni személyesen egyszer sem mert, utána másnap ugyanúgy mosolygott ránk mint mindig...
2010. aug. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

szerintem ahol gyerek okozza a zajt,ott nem feltétlen lehet mit tenni,még a jólnevelt gyerekek is szoktak rohangászni,motorozni sikítozni ha játszanak.

Ha zenéről lenne szó,meg a felnőttek hangzavaráról akkor biztosan felmennék szólni!

2010. aug. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
12:56-os! Szerinted ez a parasztság? Nem az ha még éjjel egykor is úgy dübörög a feletted lakó hogy rezeg alattad az ágy? És ha felmész, becsöngetsz nem nyitja ki az ajtót pedig egyértelmű hogy otthon van. Akkor mi mást lehet tenni mint felkopogni? Egyébként nálunk 15 éve ez megy, dübörgés, ajtócsapkodás, üvöltés, labdapattogtatás és mindez napszaktól függetlenül szinte állandóan. Ja és hogy az ünnepnapokon, vasárnap estéken történő fúrást, faragást kopácsolást ne is említsem. Most akkor nem hiszem hogy én vagyok a paraszt ha felkopogok.
2010. aug. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
40%
De, te vagy. Fel kell menni és személyesen megbeszélni vele, nem sunyi módon. Ha meg éjjel van, akkor hívni a rendőrséget csendháborításért.
2010. aug. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg te vagy a paraszt. És olvasni sem tudsz mert írtam hogy nem nyitják ki az ajtót ha felmegyünk, nem vagyok sunyi. Nem tudom melyik álomvilágban élsz ha azt hiszed hogy a rendőr meg kimegy bárhova is emiatt. Na és ha kimenne véletlenül akkor mi van? Semmi ugyanúgy folytatódik minden. Ha meg a te szomszédod felkopog valami miatt akkor nem leparasztozni kell hanem magadba fordulni mert valószínűleg nem ok nélkül teszi.
2010. aug. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!