Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak melyik...

2 éves kisfiamnak melyik fogkrémmel mossam a fogát?

Figyelt kérdés
mert amelyiket most használjuk azzal nem vagyok megelégedve.hiába mosom miden nap a fogát,lepedékes
2013. szept. 9. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Hú akkor ott valami más probléma van.

Ha fogkrém nélkül mosod is el kell tünnie a lepedéknek.

Èn ha 10 napig nem mosnám lányomnak sem látnám a lepedéket,ha bár édességet sem eszik túl sokat.


Szerintem fogorvostól kérdezed meg mert elileg az összes 2 éveseknek való fogkrém jó. Fontos méga fluoridos legyen, mert a csontoknak arra nagy szükség van.

2013. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
általában napi 1 rudit eszik.megpróbálom neki az elmex fogkrémet.csak annak meg nem valami jó az íze
2013. szept. 9. 20:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi Nenedent használunk az első fogtól - most 3 éves a gyerek, szépek a fogai.
2013. szept. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van amikor én is elfelejtem kétévesemnél megmosni de még sose láttam lepedéket neki

én rossmannos saját márkás gyerekfogkrémmel mosom neki

de gézlapot használok mert a kefét nem engedi

2013. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fogorvos nekünk az elmexet mondta.
2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én elmex-szel mosom a fogait.

nagyon meg vagyok vele elégedve, az ízével sincs semmi probléma.

2013. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha még nem tudja kiköpni a fogkrémet akkor csak fluorid mentessel szabad mosni a fogát.

Mi Nenedentet használunk.

2013. szept. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Megnyugtatásul: nálunk is lepedékesnek találtam a gyerekek fogait, csak akkor voltak valamennyire jó állapotban, mikor a foghigiénista vagy minek híjják lecsiszolta őket, azzal a gumiizével, tudjátok, amit évente egyszer ajánlanak.

Most mindkettő nagykamasz, nincs egy tömött foguk sem. Én magamban úgy döntöttem, hogy lehet, hogy normális volt kisgyerekkorukban az az állapot. (mostak fogat, de maguk, isten tudja, mennyire nyomták) Lényeg, hogy a szokás megkössön, évente kétszer lássa őket szakember és akkor nagy baj nem lehet.

2013. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!