Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiamnak most...

9 hónapos kisfiamnak most bújnak a fogai, már van 4 db, rövid időn belül. El kell kezdeni mosni? Baba-fogkefével és fogkrémmel? Ujjra húzós szilikonos kefével, vagy gumisörtés babakefével? Kinek mi jött be, hogyan csináltátok? Fürdetés előtt?

Figyelt kérdés

A darabos ételeket hogy kezdtétek el...nálunk nem nagyon megy.

szívesen fogadok bármilyen ötletet, praktikát, kinél mi vált be.

köszi


2012. okt. 23. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már az első 2 fogától mostam. Nenedent fogkrémmel, ebben nincs fluor, így nem gond ha lenyel belőle. Fogkeféje rendes fogkefe volt (nem újjrahúzhatós) azt hiszem Mammos volt. 0 éves kortól való volt.
2012. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mindég fürdésnél mostam/mosom neki a mai napig. A darabos ételeket kb. 10 hó korától fogadta el. Addig nem igazán.
2012. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

már kezd el neki mosni

fogkrém nem kell 1 éves kor alatt, bár van olyan amit lehet

ezt ahogy gondolod

én próbálkoztam babafogkefével, de az inyét is érte a sörte s ez nem tetszett

vettem újrahúzhatót, mert az puhább az inyének

de akár nedves textilpelussal is csinálhatod

olyan ügyesen tátja egyébként a száját :-)

s a tápi után mossuk, úgy látom értelmét


a darabos nekünk sem megy, 9hós a babám, a villával összetört banánt eszi csak így meg. Próbálkozz édessel

persze a lábamba simán beleharap :-)

2012. okt. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!