Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesed mennyire öltözik...

3 évesed mennyire öltözik önállóan? Egyáltalán mennyire "kell" tudni egyedül öltözni egy ekkora gyereknek?

Figyelt kérdés

Az én fiam a gombok, cipzár és cipőfűző kivételével mindennel boldogul, szépen felveszi a ruháit, cipőket.

De csak akkor, ha "irányba" állítva adom neki oda. Ha fordítva, vagy csak úgy, a kezébe nyomom, akkor nem sikerül.


Ez jó ilyen korban?


2013. szept. 2. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos Anyukám óvónő tőle tudom,és egy 3évesnek illik tudni felöltözni,még ha a cipzárt nem tudja felhúzni,vagy begombolnia ruhát az nem gond.Vagy ugye a cipőfűző azt olyan 4-5 évesen tanulják meg.Nos az én fiam ugyanúgy áll,mint a tied, a cipőket is felveszi,ha tépőzáras akkor be is csatolja,levetkőzni profin tud 1,5 éves kora óta,de kb fél éve van az,hogy a belebújós felsőket is felveszi egyedül,addig csak a nadrág ment,az ing,a zokni,az alsógatya,kardigán,sapka dzseki,tehát pólóval gondba volt,levenni az ment nagyon is :) Ő most lesz 2,5 éves
2013. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hihetetlen, de tök egyedül felöltözött már 2,5 évesen. Egyetlen dolgoban kellet segíteni: összeilleszteni a cipzár alját. Irányba is forgatott már akkor is mindent, jó a térlátása. De az apró gombok sem jelentettek dongot. Cipőt kötni viszont még most sem tud, peidg már 4,5 éves: tépőzáras csukái vannak.
2013. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!