Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem veszel használt...

Miért nem veszel használt cipőt a gyerekednek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert a középső lányom lábára sem illik a nővére cipője annyira más a lábfejük formája, és a járásuk. Minden gyerek cipője egyedileg törik be,és a másiknak az már kényelmetlen lehet, arról nem beszélve, hogy nem is egészséges.

Arról nem beszélve, hogy én sem hordanám más levetett cipőjét.

2013. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Mert megtehetem,hogy mindig mindenből újat kapjon.
2013. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert semmilyen szempontból nem éri meg. Nem hiszem, hogy jobb a gyerekeknek egy más lábra idomult méregdrága cipő, mint egy középkategóriás újan. Kínait mondjuk újat se veszek.
2013. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenkinek más a járása,a lábfeje,a talpa,a cipő pedig ezekhez illeszkedik,úgy törik be. Nem egészséges használt cipőt hordani,ezen tuti biztos,hogy nem fogok spórolni. Egyedül amit ráadok használtat (a bátyója után),az a hótaposó és a papucs,semmi más.
2013. szept. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Azért, mert én sem veszek magamnak használtat!

Nagyon vágytam a lányomra, nyilván megfontoltam, mielőtt teherbe estem, és miután megszültem mindenből a legjobbat szeretném adni neki, az ésszerű határokon belül természetesen!

2013. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
magamnak és a fiamnak is használtan veszem a ruhát.DE cipőt sem neki,sem magamnak nem veszek használtat.
2013. szept. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cipőt soha semmilyen körülmények között nem veszek használtat neki, de még kínait sem. Nem mindegy hogy fejlődik a lába, ha nem megfelelően, annak lesznek kellemetlen következményei. Emiatt nem szeretném, ha más lábfejéhez idomult, vagy "gagyi" cipőt hordana.
2013. szept. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem jó a láb fejlődésének. Más alakú lábhoz van idomulva a cipő, nem a lányoméhoz. Nem veszek senkinek használt cipőt. Ez nálam olyan mint a fehérnemű. Abból se kell más levetett holmija.
2013. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert abol számomra sem jó ha használtatt veszek a gyerekeimnek .
2013. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!