Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél használt cipőt a...

Vennél használt cipőt a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Jó áron tudnák Siesta és Nike cipőt venni a kislányomnak. Arra gondoltam h egy fél év alatt úgyis kinövi miért venném meg akkor egész áron. Gáz?
2009. szept. 8. 14:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

itthonra használtat vettem. szandit és sportcipőt is.

De vettem neki újat is ha valahova mennünk kell!

2009. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják,hogy nem nagyon jó használtam venni járni kezdő babáknak.Hiszen egy új cipő az ő kis lábához igazodik,és esetleg a használt már úgymond ki van taposva.Én nem vennék neki használtat.
2009. szept. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Vedd csak meg nyugodtan ha jó állapotban van! én két ismerősömtől is kapok kinőtt cipőket és feladom kislányomra őket
2009. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Használt ruhát vennék neki, venni is fogok, cipőt azonban nem. Felesleges olyan drága cipőt venni neki, nagyon hamar kinövi.
2009. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy ki van már taposva. Én mikor magamnak vettem használtan cipőt az is olyan furcsa volt. Alig tudtam benne menni, én inkább egy kisgyereknek nem vennék használtan. Ruhát azt igen, de cipőt nem.
2009. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Cipőt soha!
2009. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vettem már többször is,csak szép,alig használt cipőket veszek,azok nincsenek kitaposva.Mi is sok cipőt használtunk csak a babakocsiban,amikben szinte nem is jártak,azok aztán biztosan nincsenek kitaposva.Meg kell nézni,mennyire elhasznált.
2009. szept. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Eddig sem vettem és ezután sem fogok. Volt már a családban, aki használt cipő után lábgombát kapott a mosás ellenére. És gondolom azért siesta meg nike cipőt nem fogsz bele tenni a mosógépbe főző mosásra.
2009. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogyha jó állapotban van, akkor inkább egy minőségi használt, mint egy kényelmetlen olcsó új.
2009. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sem adnék rá használtat. Éppen azért amit már előttem írtak h kivan taposva stb.
2009. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!