Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen téli cipőt kell venni?...

Milyen téli cipőt kell venni? Melyik a kényelmesebb, célszerűbb? Kép!

Figyelt kérdés

[link]


Most 14 hós a babám, sokszor még leül járás közben, nem tudom, hogy bírna-e menni egy magasabb szárú bakancsban, bár addigra mire ez kell biztosan ügyesebb lesz.

Viszont 1 cipőre futja csak, jelenleg egy vékony Siestája van, velúrbőr.

Ha a bokacsizmát veszem meg akkor gázos a szitu mikor megérkezik a hó...!

Nem tudom, ti milyet vettetek, vesztek?

Vagy ha sima őszi cipőt veszünk, akkor 1 hónap múlva meg vehetjük a bakancsot...!

Supunáltra van szüksége!


2013. szept. 18. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Superfitet vettem neki, de tudom, hogy az nem szupinált..:-(


Ilyen erős bőrben tényleg furi...én jobb szeretem az orkános bundásakat, de hát Te nem nagyon válogathatsz..

Bár megmondom őszintén, hogy mikor a lányom 1 éves volt, 30-40 percnél többet nem tudtunk kint lenni vele, hiába mozgott, fél óra után lila volt a szája, akármit adtam rá.

Ha az alatt az 1 órácska alatt nem szupis van a lábán, sztem nem gáz, otthon gondolom úgyis abban van, nem?

2013. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

akkor a legolcsóbbat vegyed. én fiam decemberben született, 1 évesen 19-es bakancsot vettünk neki. egyébként gond nélkül tudott benne jönni-menni... :)

februárban kellett még egy hótaposót venni mert 21es volt akkor már a lába, közben vettünk még egy 20as siesta bakancsot is...

szóval szerintem előbb növi ki, mint hogy beálljon az igazi tél, tuti nem lesz elég tavaszig 1 cipő

2013. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!