Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben ti kiviszitek...

Ilyen hidegben ti kiviszitek a babát sétálni? (nem Bp. ) Ha igen, mennyire öltöztetitek be?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha nem esik csapadék, nem fúj a szél, akkor kiviszem minden nap, max. nem 1 órát sétálunk, csak a karomban levegőztetem 5 percig.

Hosszú ujjú body + plüss rugdalózó + nadrág és pulcsi együttes + vékony és vastag zokni (vagy harisnya és zokni) + kapucnis anorák vagy bundazsák + vékony és vastag fülvédős sapka. Babakocsiban természetesen még több rétegre összehajtott takaró és lábzsák. ja, és persze kesztyű.

10 hetesek

2009. jan. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi idős a kisbabád? Ha már kb 3 hónapos, akkor szerintem nyugodtan kiviheted, akár 1 órára is! És én nagyon beöltöztetném. Gondolom babakocsiban tologatnád, sétálnátok egyet. Mi vettünk egy kisméretű bárányszőrt, amit a babakocsiba tettünk és arra fektettem a téli overálba öltöztetett kisfiam, majd még jól be is takartam vastag takaróval. A gyógyszertárban vettem olyan zzíros, vastag krémet, ami kifejezetten a kisbabáknak jó, és a hideg ellen a pofikájára kentem.
2009. jan. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hónaposak vagyunk
2009. jan. 12. 10:22
 4/4 anonim ***** válasza:
ÉN is kiviszem, ennyi idősen, kb másfél órát sétálunk naponta, sőt a védőnő tanácsára a teraszon is szokott aludni. Persze ez szélvédett hely. Hasonlóan öltöztetem mint az előttem szólók.
2009. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!