Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell leesésgátló 2 év körüline...

Kell leesésgátló 2 év körülinek? Vagy ha nincs akkor hamarabb megtanulja hogy ne essen le az ágyról alváskor?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Lányom 2 évesen kapott nagy ágyat, leesésgátló nélkül. Mellette jól kipárnáztam,hogy ha esik ne legyen baja. Első két éjjel leesett 1-1-szer. Azóta talán nem, bár még mindig ott a párnák az ágya mellett éjjelre. Most 2 év 2 hónapos.
2013. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Gyönyörűséges ***** válasza:
50%
Az en lanyom 14 honapos koraban kerult nagy, leesesgatlo nelkuli agyba, kiparnaztam az elso nehany ejszaka de sosem esett le, 2 honapja alszik ott egyedul. Reggel sajat maga lemaszik es kijon a szobajabol. Szerintem 2 evesnek mar nem kell leesesgatlo.
2013. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem tanulás kérdése, hisz éjjel mikor alszik, nem tudja mit csinál...

én fiam 4 éves, borzasztóan forgolódik, ő kb havi 1x leesik az ágyról úgy, hogy van leesésgátló rajta...

férjem mai napig vándorol álmában, lehetetlen mellette aludni.

én meg úgy kelek ahogy fekszem, soha nem forgolódtam...

szóval ez a gyereked alvási szokásiatól függ, nem tanulandó dolog :)

2013. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem sem "tanulás" kérdése, ilyen kicsin pláne nem. Az én lányom még csak 1,5 éves ugyan, de elképzelhetetlennek tartom, hogy 2 évesen leesésgátló nélküli ágyban altathatnám.

Nagy ágyban alszik, ami a miénk mellet van. Mi később fekszünk le, így addig az összes ágyon garázdálkodik. Mire mi lefekszünk, addigra soha nem a saját ágyában fekszik, hanem a mi ágyunk közepén. És olyan is volt, hogy majdnem erről a hatalmas ágy-komplexumról is leesett, pedig oldalt gyakorlatilag faltól falig ágy van, csak a lábrészen lehet leszállni és keresztben ott feküdt pár centire az ágy végétől, mire mentem lefeküdni. És egyébként éjszaka is nagyrészt félig az én ágyrészemen fekszik...ha nem egészen, miket meg felkenve a falra :D

2013. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen az én 3,5 évesem is képes leesni a nagy francia ágy méretű kanapéjáról...szóval ez gyerekfüggő!
2013. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
A lányom 14 hónapos kora óta alszik úgy, hogy a rácsos ágyunk rácsa levehető, amit le is vettünk. Nincs rajta leesés gátló, odaraktam egy paplant, 2× esett le. Most 1,5éves sosem esik le, és most tervezek neki rendes ágyat venni, apró leesés gátlóval, ami szerintem nem sokat ér, ha engem kérdezel! Úgyhogy nyugodtan! Aki meg azt írta, nem tanulás kérdése, annak üzenem, hogy igenis az, hiszen mi sem esünk le az ágyról, mert álmunkban tudja a testünk/agyunk, ha tovább fordulunk megyünk, leesünk! Ez csakis tanulás kérdése, érzékelés! Olvassatok utána....
2013. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!