Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 évesd mennyi tejet,...

3,5 évesd mennyi tejet, tejterméket eszik, iszik naponta?

Figyelt kérdés
Nemrég voltunk gasztrón,és azt mondta az orvos,hogy 4 dl jó lenne naponta,de az én lányom már rég nem fogyaszt ennyit.Nem szereti a sajtot,joghurtot.Néha iszik macikávét,meg tejbegrízt.A sima tejtől öklendezik,hacsak ránéz:(
2013. szept. 23. 08:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálunk is a helyzet, egyszerűen nem szereti ezeket a dolgokat. Tejet kifejezetten utálja, néha kakaóval adom neki, de azért sem rajong különösebben. Sajtot sem szereti, joghurtot sem, túrót is csak sütiben, palacsintában fogadja el. Egyedül a krémtúrókat és a pudingokat szereti, meg én sokszor főzök tejfölös és tejszínes dolgokat, azokat szívesen eszi. Kistesójának csinálok sokszor Milumil kekszes tejpépből gyümölcsökkel nasit, erre ő is rákapott, jobb híján ezt szoktam még neki adni.
2013. szept. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az enyém kakaót iszik naponta 2 bögrével,de volt vaníliás tej időszak is,akkor egy bögre tejbe raktam egy fél cs. vaníliás cukrot,nagyon finom,próbáljátok ki azt is hátha bejön.Vagy pudingot,ha nem szeretik a joghurtot,abban is van tej,vagy tejszelet,az enyém ezeket mind szereti.
2013. szept. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!