Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egeszseges naponta tejtermeket...

Timtimi kérdése:

Egeszseges naponta tejtermeket fogyasztani?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen nem sok idom van etkezni...konkretan kb 10 perc, ezert arra gondoltam, hogy egy natur joghurt es gyumolcs kombinacioval megoldhatnam...de nem tudom a mindennapi joghurt az mennyire jo..?
2011. dec. 19. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Megoszlanak erről a vélemények erőteljesen.
2011. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem feltétlen.. igen modern szokás, és nincs hozzá szokva a test. megoszlanak a vélemények :)
2011. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én már egy jó ideje minimum napi fél kiló tejterméket (túrót+natúr joghurtot) fogyasztok, de semmi bajom. Egészségesebb, mintha minden nap édességet ennél. Viszont arra figyelj, hogy a joghurt natúr legyen, mert a többi teli van cukorral.
2011. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nem jó ha mindennap ugyanazt eszed.

de ha egy héten kétszer ezt, más napokon meg mást, akkor semmi gond.

2011. dec. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tejsavó protein, túró is tejtermékek és jók. Tej, joghurt ilyenek arra valók, hogyha szereted az ízét igyad, egyed. Egy natúr joghurttól semmi nem fog változni, egyed ha kedved van hozzá.
2011. dec. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2011. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom elmondani, mint a 3. válaszoló. Minden nap szoktam tejet, natúr joghurtot, túrót, kefirt inni illetve enni, magam ízesítem gyümölcsökkel. Semmi negatív tapasztalatom nincs vele, sőt el sem tudnám képzelni az életemet ezek nélkül, én nagyon imádom őket. :)
2011. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!