Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni márkásabb...

Hol lehet venni márkásabb használt ruhákat?

Figyelt kérdés

Internetes vásárlásra gondolok, olyan márkákra, mint pl Dior, Saint Laurent, D&G, főleg ruhák, cipők, és persze valamennyire megfizethető áron. Ismertek valami ilyesmi megbízható oldalt? Tippek?

(vaterát, teszveszt meg ilyesmiket ne linkeljetek, kérlek)



2013. júl. 5. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyire márkás ruhákat Budapesten találhatsz. Vannak kimomdottan ilyen 'turik'. Jó ruhák, megfizethető áron a Hádában vannak (Dorothy Perkins, George, New look, Arhmosphere, H&M, Marks&Spencer)
2013. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. júl. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első köszönöm.

Második, na ne viccelj velem. A Háda a legszarabb turi, ahol valaha voltam. Bűzlik az egész, és ahhoz képest drága, hogy milyen szar ruhák vannak ott.

2013. júl. 8. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor te rossz Hádát választottál én kilós Hádaba járok és ősszel csak úgy találtam egy tisztítós címkés Dior kabátot. Rengeteg eredeti Práda,Gucci és Chanel táska szokott lenni árucserekor és mindegyik eredeti.

Nézz szét más Hádákban is.

2013. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!