Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kínai cipő, Deichmannos vagy...

Kínai cipő, Deichmannos vagy drága márkás?

Figyelt kérdés
Nem akarok vitát, csak kíváncsi vagyok. Én kisfiamnak megvettem a drága márkás cipőket 2,5-3 éves koráig. Mégis befele fől egy picit a bokája. Azóta Deichmannba veszek neki vagy kínaiba is szoktam. Ott is lehet jókat kifogni csak meg kell nézni. Most is ott vettem neki, pont ma. Mert amibe eddig járt, az oviba lerúgta az orrát. De még oviba jó lesz amíg nem lukad ki teljesen. A télit majd a Deichmannba veszem meg.
2013. szept. 24. 17:32
1 2
 11/16 anonim válasza:

A márkás sokkal jobb, de nem mindegy hol veszed. Ha márkásat veszed nézd a gyártási helyet. Amit Kínába gyártanak az nem igazán minőségi(legalábbis én így tapasztaltam).


A boka problémát pedig nem a márka fogja megoldani, hanem a cipő fajtája. Pl a nagyon vékony talpú kis cipők a deichmanba és a kínaiba is ugyan olyan szarok. ( Márkásat ebből a szempontjából nem tudok mondani)

2013. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Mi a Deichmann-ba veszünk mindig cipőt... Azért ott mert 1 vagy 2 év jótálás van a cipőre! Így vagy megjavítják vagy levásárolhatod az árát. Deichmannt ajánlom inkább!!
2013. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Namármost én többek között vettem egyszer egy sportcipőt a fiamnak!Kb 1 héten belül az orra szétvélt!(Jelzem nem motorozástól!!)A neten megkerestem az ügyfélszolgálatot mit tudnak segíteni ezügyben!Valami blabla szöveggel leráztak!Felkerestem az üzletet,hogy cseréljék ki vagy javítassák meg!Elküldtek,mondván "nem rendeltetésszerűen volt használva!"


Pfff...erről ennyit!

2013. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok!

A lényeg lemaradt!!

Deichmannban vettem az említett cipőt!!

2013. szept. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát kövezettek meg ha nem tetszik amit írok! :D XD

Visszont enyi ídősen nem kell egy kis fiúnak márkás cipőt venni! Mivel ugyis mennek enyi ídősen árkon bokron! :D

Meg enyi ídősen gyorsan nő szóval hamar kinővi! Az én véleményem hogy a szűlök azért öltöztetik a gyekeküket már kórán márkás ruhába mert szeretnek rivalizálni + hogy nekik milyen az anyagi helyzetük!

2013. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Ja én vagyok az utolsó 20 éves vagyok ! :)
2013. okt. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!