Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orrszi-porszival, ha nagy...

Orrszi-porszival, ha nagy vákummal szívatom a kicsi lányom orrát -2,5 éves - az fáj neki?

Figyelt kérdés
Ez az egy fokozat van a porszívónkon, nagyon hatékonyan szív, az arcüregből is, viszont végigordítja az egészet.Ez a fájdalomtól van vagy attól,hogy nem tud mozogni, hiszen le kell fogni közben?
2013. szept. 25. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj, mert az orrszi-porszi leszabályozza a szívás erősségét. Az enyém is végigordította. De próbáld ki a kezeden és érezni fogod, hogy nem olyan erős a szívás :)
2013. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia!

az én lányom is végig üvölti,szegény még csak 5,5 hós,de rájöttem,hogy csak a lefogás miatt üvölt. Amint felé térdelek elkezdi,de amikor a cicakaka jön ki az orrából elcsendesül. aztán persze kezdi elölről :S

de sajnos nekünk nem elég hatékony az orrszívó (vagy a porszívó?), mert szívás után is szörcsög... ha tudsz tanácsot adni,megköszönném!

2013. szept. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jah,a kérdésre nem válaszoltam :) az orrszívó leszabályoz,így mindegy mekkora erővel szív az orrszívó. nekem a baby bruinos papírján rajta is volt,hogy 2-3 percnél ne is működtessük az orrszívóval a porszívót,mert tönkre tetszi.
2013. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem fáj.én kipróbáltam magamon.ha nagyobb lesz,akár magának is csinálhatja,tudni fogja h ez jo neki.
2013. szept. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem fáj neki, csak biztos nem szereti ha lefogod. Az enyém is végig üvölti. Úgy vannak kialakítva ezek a szívók, hogy szabályozzák a szívóerősséget, ezért tök mindegy milyen fokozaton áll a porszívó.

Off.: valaki írta előttem, hogy baby bruinosat használnak és még szörcsög a baba utána. Mi is ilyet vettünk először, és rájöttem, hogy nagyon rossz. Akkora volt, hogy oda se fértem a gyerek orrához vele, nem is jött ki semmi. Gyorsan elszaladtunk a patikába és vettünk egy Ariana-t. Ez nagyon jó!

2013. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki mgadon és meglátod nem fáj. mindnekinek ijesztő elsőre épp ezért az anyukák ki szokták magukon próbálni. A legtöbb gyerek végigüvölti mert le van fogva és ráadásul hangosan zúg a porszivó. kevés az a gyerek aki hang nélkül tűri.
2013. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fájni nem fáj, max. nem kellemes érzés, mert kirántja az orrából a cuccot, de semmi esetre sem fáj. Inkább azért sírnak, mert hangos és lefogod közben. 2,5 éves, úgyhogy lassan már lehet neki magyarázni, hogy miért kell ezt csinálni, esetleg lassan próbálgathatja magának is és ezzel előbb-utóbb eléred, hogy nem kell lefogni őt.
2013. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Off: Nekünk is Ariana volt, és az nagyon jó volt.
2013. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az orrszívó fajtája a lényeg, mindegyik ugyanazt szolgálja. Fájni tényleg nem fáj, csak a lefogás miatt sír. A fiamnál ha jól emlékszem 2 és fél évesen hagytam el a lefogást, most a kislányom 19 hónapos lesz, és már nem kell lefektetni, odajön, megáll és hagyja, hogy kiszívjam neki. Természetesen mindezt ordítás nélkül, pedig előtte torka szakadtából... :)
2013. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!