Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hiszti lenne vajon? Megszokja,...

Hiszti lenne vajon? Megszokja, egyáltalán?

Figyelt kérdés

Borzasztóan, kétségbe vagyok esve...két hete jár a gyerekem az ovodába, és még mindig sir reggelente, állitolag amig el megyek. Már mindent meg igértünk apával, hogy ne sirjon, de mind hiába. Amikor megyünk nem sir, mikor jövünk el, mindig mondja "aztán még jövök". Reggel is fel kell, és nem mondja, hogy nem akar menni.Amikor be megyünk a többi gyerekhez, akkor már el kezdi, hogy "de ugye, meg vársz" és sir! Ma is nagyon sirt, és szörnyen érzzem magam mert sajnálom.

Akkor jönnek a kritikák egy asszony részéről "igen, mert már nagy, 3 es fél éves, és igen mert anyás, és meg láttod milyen nehezen szokja meg". A tavaj nem ment oviba, mert még csak 2 es fél éves volt, es az idén márciusba töltötte a 3 évet.


2013. szept. 26. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hiszti csak semmi'más és csak anyának szol .megszokja szerintem .
2013. szept. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom már 5 hete jár oviba és minden reggel üvölt amikor be kell menni a csoportba :( Mondjuk ő napközben is sokat hisztizik,de ő is minden nap úgy jön el,hogy"holnap is jövök"

Remélem lassan elmúlik ez a nehéz időszak :(

2013. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!