Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy a karcolások...

Mitől lehet, hogy a karcolások helyén fehér marad a bőre kisfiamnak?

Figyelt kérdés
A lábán már több kis fehér vonal van. Begyógyulnak a karcolások, de nem tűnik el a helyük. Ez mitől lehet? Valami vitaminhiány, esetleg pigmentprobléma, vitiligo?
2013. szept. 26. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van nem egy ilyen karcolásom,még sincs semmi bajom. Nem kell ezt tùlreagálni.
2013. szept. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Nem reagálom túl csak egy kérdést tettem fel.Amúgy lehet téged nem zavar, de engem igen, hogy egyre több fehér folt, csík van a lábán, ami nem tűnik el, hanem szaporodik.Egy kisgyermek elég sok sebet szerez és nem tűnik el a nyomuk. Amúgy is elég beteges a kisfiam, ezért is kérdeztem talán vitaminhiányra is utalhat.
2013. szept. 26. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nem, nem vitamin hiány. az ő bőrük még kis gyenge, majd idővel halványodnak, de az is lehet elkíséri őt élete végéig. kislányom kézfején látszanak meg a vérvétel nyomai, a jobb kezén van vagy 4 a balon 3 szúrásnyom is. lányom világosabb bőrű, nem tudom ez számít e? hóka mint az apja :)
2013. szept. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A nyáron a napon lebarnult, a sebek helyén meg "friss" a bőr, vékonyabb is még, emiatt jobban látszik a kontraszt.

Majd elmúlik idővel, tél végére, mire lekopik róla teljesen a nyári szín, már alig fog látszódni a különbség.

2013. szept. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!