Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyon keveset ivó 3 évesed...

Nagyon keveset ivó 3 évesed mennyit iszik kb naponta? Esetleg bevált praktikák, amivel ösztönözni lehet?

Figyelt kérdés
3,5 éves fiam sosem volt egy nagy ivó, esetleg az édes gyümölcslevekből iszik egyszerre többet, de sem víz, sem tea nem kell neki, max. egyszerre egy korty. Most éppen beteg, tehát még inkább szükség lenne a nagyobb folyadékbevitelre, erre most teljesen elutasítja. A torka nem piros, tegnap voltunk orvosnál. Reggeltől estig max 2 dl folyadékot iszik meg. Teljesen kikészít... Hogyan vegyem rá, hogy igyon?

2013. szept. 27. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is keveset iszik. Ő is beteg, torokgyulladása van. 4 éves. Ma 4 falat kalácsot vett magához, mint étel. Inni 10-15 percenként kínálom teával. Nem iszik sokat max. 1-2 korty. Én azt mondtam neki, hogy ha nem iszik, akkor kórházba kerül. Nála ez hat.
2013. szept. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
meg ma már mnegivott kb. fél pohár tejet.
2013. szept. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kórházzal már én is fenyegettem, semmi hatása:(
2013. szept. 28. 14:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Adj neki valami sósat,amire tuti megszomjazik,pld pufi,vagy sós ropi.Nálunk mikor betegek,és nem akarnak inni még az szokott beválni,hogy szívószálat adok az italukhoz.Máskor annyira nem szoktam szívószálat adni,pont azért,hogy olyankor élvezik,hogy azzal ihatnak.
2013. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!