Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok véreztem...

7 hetes terhes vagyok véreztem egy keveset! A doki megvizsgált, kaptam tőle egy kúpot amit egy hétig kell használnom szigorú fekvés mellett! Nagyon nehéz feküdni, esetleg naponta egy 3 perces séta belefér-e vagy ártok ezzel mindenek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szigorú fekvés az sajnos szigorú fekvés, ne sétálj, csak a wc-re. Az ágyban viszont tornáztasd egy kicsit a lábad, karodat.
2012. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Bírd ki a babád érdekében! Jó babavárást! Kitartás!! Tudom nekem is nehéz lenne akár egy napig is feküdni, de muszáj a kicsi érdekében!!!
2012. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ki kell bírnom, hisz nagyon akarom őt!! Csak borzasztó nehéz, aktív életvitelem egyik napról a másikra íj módon megváltozott !! De kösszönöm nagyon!!!
2012. márc. 13. 23:24
 4/13 anonim ***** válasza:

Én sportoló "voltam"!Megtudtuk,hogybabát várunk,és3 napra rá véreztem :(

4 hetes voltam ekkor és a 14. hétig kellett feküdnöm!Viszont én annyira féltettem alányom,hogy tényleg csak zuhizni és WC-re mentem!Gondolhatod Napi 2 edzés után...Nagyon megviselt lekileg!

Aztán a közepe jó volt a terhességnek,de 31 hetesen beindult a szülés,és akkor (mivel vissza tudták tartani) 35. hétig fekvés!

39 hétre szültem,megérte feküdni!


Mostvárjuk amásodikat,hát itt sokkal veszályesebb dolgok történtek,viszont most nem kell szigorú fekvés (nem isbmenne egy 2 éves mellett)Mert a baba jól van,most rám volt életveszélyes a komplikáció,viszont most én nem bírok úgy minteddig!


Egyik terhességemet semígy képzeltem,demegéri bármennyit szenvedni értük!Mondjk most is kivagyoklelkileg,decsak este a páromnak,mikor alányunk már alszik,de nekem már nem sokvanhátra!


Kitartás és fela fejjel!Hidd el értemegéri,dene kockáztass....


Nekem mindig az járt/jár a fejemben,hogy nem bírnám magamnak megbocsájtani,ha az én önzőségem miatt valami baj lenne....Főleg már a másodiknál,merttudom mekkoracsoda növekszikodabent!És mennyire tőlem függ mindene,és mennyire számít rám!Mert csak Rám számíthat!


2 éves kislány és 32 hetes pocakcsajszi anyuja

2012. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én átérzem a problémád, csak nekem 8 hónapig kellett feküdnöm koraszülés veszélye miatt. :( Csak pisilni és mosakodni kelhettem fel. Nagyon borzasztó időszak volt, de kibírtuk. :)

2. terhességemnél ugyanez volt, csak ott volt már mellette egy 3 éves is. Na az már kihívás, de betartottam, mert kellett. Megéri hidd el. ;)

Ha megszületik utána úgysem lesz ilyen, hogy csak úgy fekhetnél, olvashatnál, tévézhetnél, próbáld kihasználni. ;)

2012. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Éppen hasonló kérdést szerettem volna feltenni, mert hasonló cipőben járok. Én péntek óta fekszem, és hétvégére 20 fokot mondtak. Imádok sétálni, és nem tudom, hogy ezzel most árthatok-e a babánák. Arról nem beszélve, hogy nincs erkélyünk, 4. emeleten lakunk, és jó lenne egy kis friss levegőt szívni...

7 hetes vagyok

2012. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok így sokal elviselhetőbb mert tudom hogy kibirható dolog :)))!!! Én is sportoló vagyok mellette vendéglátásban dolgozom és még lovagolni is járok egyszoval volt tehendöm rendesen!!! Ezért buktam ki ennyire!! De szükségem van rá egyszerűen meghalnék érte ha kell ígyhát bármit megér ez nekem!! Sajnos egy fél ével ezelőt nem vigyáztam ennyire mert nem tudtam hogy ennyire körülményes meg a doki is azt mondta hogy éljem az életem úgy ahogy eddig,csak ne emeljek nehezet.Szíverése nem lett és 7 hetesen elkezdet zsugorodni, majd eltávolitoták műtéti úton !! Így csak wc meg mosakodás, semmi séta!! :) Hétfőn megyek vissza a dokihoz és akkor megmodja hogy kell-e még feküdnöm!! Mert amikkor vizsgát akkor a szíverése a kis drágámnak borzasztó erős és élénk volt!!! Azt mondta hogy ha hétfőig fekszem és megáll a vérzés akkor minden rendben lesz!!!! Már amikkor betettem az első kúpot azóta nem vérzek!! Remélem semmi baja nem lesz!!!
2012. márc. 14. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:

Téged van aki "kiszolgáljon"?

Párom dolgozik, a többi családtagom is, így napközben mikor egyedül vagyok, magamról kell gondoskodjak. Elég kifárasztó, most egy picit meg is fájdult a hasam, na de már ágyban vagyok. :)

utolsó voltam

2012. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen mellettem van a férjem este 9 ig! Így mindent megcsinál amit tud! Megértem azt is hogy főz rám kisebb nagyobb irányitásal ;)! Mellettem van szerencsére mindenben! De én mindent amit tudtam azt az ágyam mellé bevittem, hogy elérhető legyen! Igaz enni nem tudok csak gyümölcsőt meg könnyebb ételeket, de teljesen mindegy mert minden felfúj és fáj a hasam ezért is gondoltam hogy kell a séta mert ha nem mozgatom meg magam szét durranok egyszer! Ez nem okoz neked problémát? Próbáld valahogy nem megerőltetni magad!
2012. márc. 14. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szuper, hogy melletted van a férjed! Én is már behordtam minden az ágyam mellé, úgy néz ki, mint egy kirakodó vásár, de muszáj.

Étkezéssel nincs gondomon, szerencsére nincs hányingerem meg ilyesmi. Sőt, szinte egész nap ennék! :(

Mikor mész vissza a dokihoz?

Én jövő hét csütörtökön, de olyan távolinak tűnik...

2012. márc. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!