Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használhatom a Rhino Spray-t,...

Használhatom a Rhino Spray-t, ha még naponta 1-2x (keveset) szopizik 3 hónapos kisfiam?

Figyelt kérdés
(elég erős parlagfű allergiám van kb. egy hete, de sajnos semmi nem használ orrdugulás ellen, amit szabad ilyenkor használni.., és a szemem, torkom is nagyon viszket)! Erre tudtok ajánlani valami jót?
2011. aug. 28. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én picim csak anyatejet kapott, mikor kijött az allergiám és én bizony használtam. Az orr nyálkahártyáján keresztül minimális a felszívódott hatóanyag. Nekem végül a háziorvos Flutirin orrsprayt írt fel, amiből naponta egy-egy puffot kellett használnom és minden panaszom elmúlt. Azt mondta ezt nyugodtan használhatom szoptatás mellett. Előtte mindent kipróbáltam ami csak létezik a tengervizes orrspray-től a homeopátiáig, de semmi nem segített ez viszont csuda jó szer, csak ajánlani tudom.
2011. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,holnap ki is próbálom!
2011. aug. 29. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!