Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szomszéd kislány átjön játszan...

Szomszéd kislány átjön játszani a héten. Most volt a szülinapja. Illik ajándékot adni? Mit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 1. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,

szerintem biztosan örülne neki ő is és az anyukája is.

Nem írtad meg a kislány korát, így elég nehéz bármit is mondani, illetve nem tudom, hogy mennyire vagytok egyébként szoros kapcsolatban, a szülők isbarátok-e vagy csak a gyerekek stb.

Egy kis meglepetésnek biztosan örülne: esetleg valamilyen színező könyv+ceruzák vagy egy puzzle jó lehet egy ovisnak- vagy egy társasjáték (amit aztán együtt játszanak a csemetéitek).

Aranyosak a Szalay kiadó kis A/5 formátumú mondókás és 5 perces mesés kiskönyvei is és nem is kerülnek sokba.

Én inkább ilyesmiben gondolkodnék, mert tartósabb/hasznosabb, mint egy csoki, amit megeszik.

Ha esetleg nagyobb vagy érdekli, akkor színes hajgumi, aranyos kis hajcsatok.

Tényleg neház így, hogy nem ismerem a részleteket.

2013. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha baráti viszonyban vagytok, nem csak félévente egyszer átjön, akkor én adnék egy kifestőt, vagy valami kis gyűjthető pónit, zsírkrétát, színesceruzát, valami ilyen apróságot.
2013. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem muszáj, de biztosan jól esne neki valami apróság. Édességet mindenki szereti, mifelénk ezek a Barbies tojások nagyon mennek (van benne pezhez hasonló cukorkából karkötő és Barbie matrica). Nem egy nagy összeg max. 300 Ft, és a kicsi lány biztosan nagyon örülne neki. :)
2013. okt. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vettem a szomszéd kislányoknak egy kb 1500 Ft értékű ajándékot meg két lufit (a kicsik imádják a lufikat). Hetente egyszer szoktunk átmenni egymáshoz és bírom őket.
2013. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Azt nem írtad, hogy milyen kapcsolatba vagytok a szomszéddal és, hogy milyen gyakran találkoztok!

Mi a szomszédommal jóban vagyunk 5hó különbség van a gyerekeink között, sokat jártunk át egymáshoz, így ha névnap vagy szülinap, ünnep van megajándékozzuk a gyerekeket/egymást! Rendesen veszek és kapok is ajándékot, mintha rokon lenne (én a kisfiúnak szülinapjára egy plüssállatot és egy bohócos gyurma gyárat vettem), lányom névnapjára, babát, mesekönyvet, kekszet kapott. Névnapra húsvétra, mikulásra kisebbet szoktunk, szülinapra nagyobbat! Természetesen mindenki pénztárcájának megfelelően döntsön... Ha átjártok hozzá, látod milyen játékai vannak, így könnyű dolgod van, h mit szeret, vagy mi nincs neki :) Ha nem akkor apróság (mesekönyv, plüss állat, valami ruha, stb...)

2013. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!