Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kislányom még nem...

2,5 éves kislányom még nem szobatiszta és többször is belekakilt a kádba, van még így valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon értelmes gyerek pedig, bölcsis, és a gondozónői is azt mondják, hogy nem kell erőltetni a szobatisztaságot, ráér még. Nyáron sokáig próbálkoztunk, de sajnos nem jött össze, sosem jelezte előre hogy kell neki kakilni vagy pisilni, de ami még rosszabb, hogy utólag se mindig szólt, és keveri is, ha bepisil akkor is azt mondja, hogy bekakilt... És kb. 3 alkalommal fordult elő az utóbbi fél évben, hogy a kádba kakil. Nem tudom, mit kellene tennem, egyáltalán ez nagy gondnak számít?
2013. okt. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Mivel még nem szobatiszta nem tudja szabályozni. Nem kell belőle ügyet csinálni. Kisfiamnál is előfordult bár kisebb korában.
2013. okt. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős,esze ágában sincs szobatisztának lenni..Mindig megkérdezem róla,de nem a válasz általában,így marad a pelus...Doktornővel beszélgettünk erről a múltkor,kérdezte,h szobatiszta-e,én meg néztem rá,bután,h "miért,kellene neki?"mondta,h nem,nehogy erőltessem,meg ők még igazából ezt undorítónak sem tartják,ezért nem szólnak..Az én lányom is képes lenne akár órákat játszani kakis popsival..Közli,h bekakilt,de még játszik,nem ér rá...
2013. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

No para, semmi gond nincs ezzel, bár tudom, hogy kiveri nálad a biztosítékot, mert én is meg voltam rémülve...

A lányom augusztusban volt 3 éves, szeptembertől ovis lett, és májusban levettem róla a pelust, de az egész nyár sem volt eléhg, se a bölcsi, hogy szobatiszta legyen, sztem nem akarta egyszerűen, pedig ő kérte, hogy neki nem kell pelus.

A oviba így vették be, és képzeld el, hogy 2 hét alatt szobatiszta lett, pedig ő is össze vissza bepisilt, bekakilt, már azt hittem megőrülök, és ő is keverte a 2 fogalmat, a kádba is gyakran bement...:-((


Ne félj, semmi baj...tudom, hogy aggódsz nagyon, mert már én is vittem a dokihoz, pszichológushoz, de semmi értelme nem volt, semmi baja nincs, csak meg kell rá érniük agyilag, hidd el, hogy semmi baj nincs vele...annak más tünetei is lennének...:-))

2013. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Jól látod kedves utolsó válaszoló, tényleg nagyon aggódom, de nagyon remélem hogy pár hónapon belül a kislányom is szobatiszta lesz, csak fura elhinni hogy egyik napról a másikra fog megtörténni.

2013. okt. 2. 16:42
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, tényleg tök fura, de így volt, és nektek is így lesz hamarosan..:-))
2013. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!