Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, ha elalváskor...

Mit csináljak, ha elalváskor sír az oviban, de annyira hogy meghányatja magát?!

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdtük az ovit, az óvónők eddig halogatták hogy ott aludjon, ma ott hagytam hátha nem lesz gond. Megbeszéltük 1 órakor benézek minden rendben van e, ordított a kisfiam, de úgy hogy hányt is! Így hazahoztam.

Egyébként eddig semmi gond nem volt addig míg ebéd után mentem érte. Szereti az ovit.

Mivel könnyíthetném meg neki???

Várjunk pár napot és újra próbáljuk vagy holnap megint hagyjam ott?



2013. okt. 2. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát bizony könnyebb lett volna, ha már elsőre ott alszik, de ahogy írtad ezt nem engedték. Most tisztában van azzal a kisfiad, ha sír, akkor te érte jössz, így még nehezebb lesz a beszokás. Nálunk is később volt az ottalvás, és több mint két hét volt amíg sírt a lányom minden reggel, de erősnek kellett lennem, pedig volt már nap, amikor úgy megsajnáltam, hogy majdnem érte mentem.

Ha vársz pár napot azzal nem lesz könnyebb, jobb ha elkezditek és ne engedj neki, ha mindenképp azt akarod hogy ott aludjon és minél előbb túl legyetek a beszokáson és a síráson.

2013. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem varjal vele par honapot.
2013. okt. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sztem is várj vele, ha megtehetitek, hogy otthonmaradj vele. Lehet 2 hónap múlva simán beszokik..ez már nem egy sima hiszti, hanem valószínűleg nem óvoda-érett még.
2013. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4 éves lesz januárban, itthon vagyok a 16 hónapos öcsivel, tehát megtehetem, hogy érte megyek. De nem tudom hogy lenne neki jobb, imádja a gyerekek társaságát, ezért is írattam be, mert úgy éreztem kell neki.
2013. okt. 3. 07:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is varjal meg az ott alvassal.

Foleg ha otthon vagy, meg is teheted.A kisfiadnak eleg ha delig van az oviban.

2013. okt. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én majdnem 1 hónapig elhoztam ebéd után.Nagyon aranyos volt a daus mert amikor pakolgatta az ágyakat mindig mondogatta neki,hogy látod a te ágyadat ide fogom majd rakni.addigra össze barátkozott a többiekkel annyira,hogy már nagyon várta,hogy kedvenc ágyneműjében amit ő választott,ott aludjon.naponta mondogasd neki,csábítsd,a kis barátai is vele fognak aludni és milyen buli lesz az,ilyenekkel.hátha később mnem fog sírni.
2013. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1 hónapig úgy jártunk, hogy délben elhoztam. Minden nap megmutatta neki is a dadus az ágyát, tetszett is neki. Első egy-két hétben többször mondta, hogy ott aludna, de akkor nem engedték az óvónők, mondván sok az új kicsi gyerek(vegyes csoport) és nem bírnak velük. Itthon mondta is mindenkinek nem engedik hogy az oviba aludjon.

Szerintem megszokta hogy én mindig megyek érte.

2013. okt. 3. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!