Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elkezdtek már téli overált...

Elkezdtek már téli overált árulni a boltokban? C&A, Decathlon, H&M, Hervis érdekelne.

Figyelt kérdés
1-2 hete végigjártam ezeket a boltokat, de semmi, még a tavalyi darabokat sem rakták ki. Mit tudtok?

2013. okt. 5. 08:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 1 hónapja voltam C&A ban és már volt dögivel téli cucc. sapka, overál, sál, harisnya, kesztyű stb. (Árkád)
2013. okt. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
H&M-ben is láttam már overallt.
2013. okt. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak, az Intersportban pedig 8990 az egyrészes etirel.
2013. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor körbenézek.

Az Etirel felcsigázott:) Budaörsön van csak Intersport?

2013. okt. 5. 09:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Az Alleeban is van, és a Duna plázában is.

Szerintem ma mi is ellátogatunk, mert legutóbb még nem voltak overálok, és az Etirel engem is érdekel!

2013. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végül csak a Decathlonig jutottam, rögtön meg is vettem egy overált. Kifutó termék között volt egy utolsó darab ami pont jó volt, 8 ezerért, féláron.:)
2013. okt. 6. 10:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Voltatok megnézni az Etirelt? Milyenek? Megéri? köszi
2013. okt. 6. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon szeretem, eddig mindig azt vettünk, mi debreceniek vagyunk, de szerintem minden intersportban azonosak a szezonális termékek. Azt hiszem 4 színben van, mi kislánynak pinket vettünk (a piros most nagyon fiús).

Október 21-től pedig kuponra 15 lesz a kétrészes :)

[link]

2013. okt. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, ma voltunk megvenni.

Nálunk igazság szerint csak a méret volt kérdés, mert tavaly is etirelt vettem a fiamnak, és nagyon meg voltam vele elégedve. Ez az a fajta szerintem, ami már nagyon jó minőségű, de még igazán megfizethető.

Sőt még kuponom is volt (Alleeban ma 20%-os nap van), igy 7200 ft volt.

Én csak ajánlani tudom!

2013. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!