Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego Duplót hány éves korig...

Lego Duplót hány éves korig érdemes venni a gyereknek? Kislányom 3 éves lesz, leginkább a legó köti le. Nem vesz különösebben semmit a szájába, de pl. imádja eldugdosni, hogy napok múlva kerüljön elő.

Figyelt kérdés

Ez mondjuk sima legóval még tovább tartana. Azon kívül szereti az állatfigurákat, és a járműveket is.Még nincs kicsi legónk, csak dupló. Ezt bővítjük kicsinyenként. Sajnos évente csak 1x, karácsonykor kap ( mert szüli-és névnapja is akkor van). Meg azért az ára is :)

Érdemes még jövőre is azt venni? Összeépíteni össze lehet, mert próbáltam, így majd ez is marad a normál mellett.

Köszönöm a válaszokat!



#LEGO #dupló
2013. okt. 5. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
5 éves fiam a duplót szereti, a sima legót nem. azt mondja azt nehezen rakja-szedi szét.
2013. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes venni, később a sima legóval is építhető, lesz kétféle kocka is, szerintem vedd meg nyugodtan.
2013. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Találtam itthon egy sima legót is, és megpróbáltam :D Érdekes, mert ha a duplóra teszem a kicsit, akkor nagyon tapad, ha fordítva, akkor elég laza :D :D Szerintem még jövőre is azt kap :)
2013. okt. 5. 21:27
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 6 éves kisfia is még duplóval játszik és azt mondja még az óvodában is az van nekik!
2013. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :)
2013. okt. 6. 15:07
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lego duplo jobb egészén kisiskolás korig. Ahogy írtad, sokféle karaktert gyártanak hozzá, nálunk is az állatok a menők. Színes kockák, méretben kisgyereknek valók, így könnyű velük építkezni. És sima legót kb 8-9 éves kortól vennék, addig szuper a Duplo. És ez már nem az a Duplo, ami néhány évvel ezelőtt volt, nagyon jól eltalálta az új generációt a Lego. A régi kicsit esetlen volt, nekem - mondjuk felnőtt vagyok, így nem az én véleményem számít, de - nem tetszik, ez a mostani szuper!
2013. okt. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a lányunk most kapott a 3 éves szülinapjára egy nagy doboz Duplo-t(használtan vettem amúgy), és a 2 vendég 11éves gyerek úgy esett neki, hogy csak néztünk, és 3!!!! órán keresztül fel se álltak mellőle...:-))


Szóval maradj a Duplonál..

2013. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy hol lehetne használtan venni? Teszveszen néztem, de elég húzós, és sokan csak duplónak írják, egyébként köze nincs hozzá :(
2013. okt. 19. 12:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Teszvesz, vatera, jófogás, zsibvásár, apród, expressz, esetleg bababörzéken árulnak. Szokott lenni leárazás is online játékboltokban, vagy Tesco-ban, Auchan-ban. Olyan is szokott lenni, én vettem már úgy, hogy valaki nagy szettből árulja külön a figurákat, kockákat.


(6-os voltam)

2013. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, érdemes a Brendon oldalát is nézni, mert ők is szoktak akciózni (20%-os kedvezménnyel) lego duplo-ra.
2013. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!