Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érdemes olyan embernek élnie...

Érdemes olyan embernek élnie aki sikertelen, nem is különösebben szép, soha nem tudott eljutni egy lánnyal sem kapcsolatig, szexig sem ezzel együtt?

Figyelt kérdés

Aki hitét vesztette, kiégett" 24 évesen a csalódásoktól, az egyedülléttől, és attól hogy senkinek nem kell és mindenkinek csak púp a hátán.

Aki vékony, és nem jóképű, és anyagilag sem ért el semmit az életben?

Jobb lenne ha nem is lennék és soha nem is lettem volna.


2012. aug. 18. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2012. aug. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Kleo25 válasza:
még csak 24 nem 40 ne légy ennyire negatív,
2012. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

Ha nem vagy elégedett magaddal, változtass!

Az életednek csak Te döntheted el, hogy mi ad értelmet és te is adhatsz neki. Gondolom ma estére nincs programod, ezért ajánlok egyet. Nézd meg a titok című filmet. Youtubeon is fent van.

2012. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezoterikus érdeklődésű vagyok, de úgy látszik e téren is elbuktam, hitemet vesztetten igaz az említett filmet nem láttam. Megnézem köszönöm
2012. aug. 18. 20:06
 5/16 Hex999 válasza:

Szia!

A negatív kisugárzásodon kéne változtatni. Anyagilag nagyon nehéz bármit is elérni manapság.

A vékony termetedre rágyúrsz, akkor az menthető. Ha nem vagy jóképű, azt ki lehet küszöbölni a viselkedéssel.

De miért vagy mindenkinek púp a hátán? Mert ez úgy hangzik, mintha a környezetedben mindenkit irritálnál.

Ha így van miért? Mert a külsőd miatt biztos nem.

2012. aug. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem sokkal ezelöttig igy voltam en is. Megtanultam abbafejezni a rinyalast és pics'n rugni magam. Jol jött, jot tett.
2012. aug. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Meg valami: menj vervetelre! Valszeg vashianyos vagy, megmagyarazza a vekonysagot es a lelkiallapotot is. True story!
2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom de az az érzésem mindenki nagyon jól meg van nélkülem. Nincsenek igazi barátaim, csak ismerőseim akiknek nem jelentek szinte semmit.
2012. aug. 18. 20:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az vagyok rosszul alakult az anyagi helyzetem, ezért rendszertelenül eszem, egyébként nem eszek húst.
2012. aug. 18. 20:15
 10/16 anonim válasza:
Persze, hogy mindenki jól megvan nélküled. Senki sem nélkülözhetetlen. Neked kell lépni. :-)
2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!