Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-4 éves gyerekek szüleit,...

3-4 éves gyerekek szüleit, rokonait, ismerőseit kérdezném: a gyerek mennyire tud vagy szeret rajzolni? (hogyan fogja a ceruzát? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem oka az, hogy van a környezetemben egy 3,5 éves kisfiú, akiről azt feltételezm, hogy nem foglalkoznak vele megfelelően, veszélyben érzem a szellemi fejlődését. Utánaolvasgattam, hogy egy ilyen korú gyereknek milyen képességekkel 'kell' rendelkeznie és az egyik dolog a rajzolással volt kapcsolatos. Tudom, hogy minden gyerek más ütemben fejlődik, és hogy túl messzemenő következtetést nem lehet ebből levonni, de ez csak egy dolog azok közül, amiket tapasztaltam nála.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. okt. 7. 08:49
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es válaszoló:


Nem turkálok mások életében, segítő szándék vezérel. Ez a kisfiú a családomban van (a párom unokaöccse) és az apukája meg szokta verni az anyukáját, a kisfiút is, most legújabban azt mondja az apuka, hogy a fiú nem is az ő gyereke, mert hisztis és mert nem hasonlít rá. Szóval a lelki és testi terror esetlegesen maradandó nyomait keresem. Patt helyzetben vagyok és nem tudom, hogy mennyire kéne ebbe belefolynom.

2013. okt. 8. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!