Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányom nagyon...

3 éves kislányom nagyon szeret oviba járni, sőt, még hazajönni sem nagyon akar. Ha megyek érte, nem is örül nekem, hisztizik. Furcsán is érzem magam az ovónők előtt. Nekik ez nem furcsa? Gondolom láttak már ilyet.

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben nincs semmi rossz :) Egyszerűen csak szeret ott lenni és gondolom mikor megjelensz akkor a kis buksijában ez van : "Ajj, már megint ilyen gyorsan el telt a nap? Na egy kis hiszti, hátha maradhatok még:)"
2013. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nálunk ennél sokkal rosszabb a helyzet :(

imád menni a 3 évesem, de az óvónéni azt mondja, hogy csak az ajtóban áll :( ha megyek érte akkor sír (napközben nem, csak akkor ha meglát!), hogy ő nem akar hazajönni, maradni akar és abban a pillanatban elkezd játszani a többi gyerekkel!

előtte nem, csak mikor megérkezem.

nyilván még új neki és nem az ovival van a gond hanem hogy senkit nem ismer és mikor ott vagyok végre, akkor meg tud nyílni és végre tud játszani.

hát ennél ezerszer jobb, hogy a tied annyira jól érzi magát, hogy nem akar hazajönni :)

mióta jár? ha nemrég kezdte akkor meg fogja szokni a napirendet, mikor van óvi, mikor jöttök haza és nem akar majd maradni, tudni fogja, hogy holnap megint jöhet :)

2013. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeptember óta jár, az elején nem akart reggel bemenni, aztán megszokta, mostanában meg, amikor megyek érte, akkor néha nekiáll hisztizni, hogy nem jön haza. Bölcsis is volt, mindig örült nekem, amikor mentem érte, úgy 2 hónapja jött elő ez nála.
2013. jan. 14. 15:22
 4/5 anonim ***** válasza:
ovi után mit csináltok? szoktatok vele otthon játszani?
2013. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Óvónő vagyok és rengeteg ilyen "Apa miért jöttél???!!!" és "Még korán vagy Anyaaa!!!" féle hisztivel kombinált mondatot hallottam már. Nem ciki, örülök, és büszke vagyok, hogy szeret a csoportban lenni. Azt meg úgyis tudom, hogy AnyaApa a minden, úgyhogy szerintem ez a legkevésbé sem gond. Szerintem egyértelmű, hogy nem a szülő a mumus, hanem az ovi klassz neki. :)


24N óvónő

2013. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!