Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan szülő...

Van itt még olyan szülő akinek a 3-4 éves gyermeke picit más, mint a többi, de nem tudják az okát? Miben nyilvánul meg?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Miben más? Viselkedés, testi adottság, szokások vagy mire gondolsz?
2012. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

igen :)

autizmus merült fel de közben kizárták. fene se tudja miért másabb, igazság az, hogy nálunk kb. fél évente vannak olyan hetek amikor tök átlagos.

aztán ottmarad értelemben így lemaradott lesz, majd egyik napról a másikra behozza a lemaradást :)


vizsgálgatják már egy éve, de senki nem tudja mitől lehet.

most 2 variáció merült fel, mégpedig az értelmi szinte, hogy vagy átlag alatti vagy átlag feletti. de az IQ teszt 3-6 éves korig van, nem ad reális képet valójában egy 3 évesnek az ami egy 6 évesnek igen, így húzzuk. de mi apával nagyon a magasra voksolunk mert bármit mutatunk, mondunk neki, elsőre megjegyzi, a fejlesztő feladatokat, felmérő teszteket mind hibátlanul oldotta meg, pedig már több százon túl vagyunk.

nálatok mi a helyzet?

2012. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves előző válaszoló, nagyon hasonló a helyzetünk, de én biztos vagyok az autizmusban mégpedig az asperges autizmusban, a szakemberek is nagyon nehezen ismerik fel, és ezért választottunk egy rendkívül jó helyet Budapesten a Vadaskertet ahol most választ fogunk kapni erre a pár furcsaságra, mivel én is ezt tanultam nincs kétségem, de a diagnózist ők állíthatják fel.
2012. dec. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!