Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejeskávét 2 évesnek milyen...

Tejeskávét 2 évesnek milyen kávéból kell főzni?

Figyelt kérdés
Ha lehet, konkrét márkát szeretnék, hogy rögtön le tudjam venni a boltban a polcról és ne kelljen még ott vacilálni. Lehet egyáltalán már ilyen kicsinek tejeskávét adni? Még gyerekkoromból rémlik a "cikória" szó, de nem tudom,hogy abban van-e koffein.... Vagy tehetek bele Nescafe koffeinmentes kávét? Nem akarok rosszat csinálni, ártani, kérlek, segítsetek! Köszönöm!
2007. okt. 2. 07:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Ha tejeskávét akarsz neki csinálni,vegye´l NESQUIK GYEREK kávét.Igaz a cikóriás kávé is koffein mentes,de azt e´n nem ajánlana´m.növérem kisla´nya is akar "ka´vézni mint anya",úgy hogy gyerek káve´t kap,vagy kakaót.

Ugyan úgy van csomagolva,mint a norma´l ki adagolt 3in1 kávé.Èn azt javaslom próba´ld ki a nesquiket.

2007. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Most szokták reklámozni ezt a gyerekkávét, a nevét sajnos nem tudom (én sosem kávéztam, a tejeskávét sem szerettem). Az iskolákban cikóriakávét adnak a gyerekeknek, nagymamám unokatesómat mindig egy bögre tejjel itatta, amiben egy kávéskanál kávé volt a sajátjából (ennyi nem hinném, hogy ártana). Bár én nem tartom jó ötletnek, hogy már gyerekkorban a kávézásra neveljük a piciket, mert ők felnőtt korukban is nyilván kávézni fognak, ami persze nem egy borzasztó szenvedélybetegség, de azért nem is túl egészséges, és főleg, nem szükséges. Inkább a gyerekteát javaslom, ezt jobban is szeretik a kicsik.
2007. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni "Maci kávét" nagyon finom és kimondottan gyerekeknek készült.
2007. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Van lengyel gyártmányú granulált kávé, csak forró vizzel kell feloldani és a tejhez önteni.A nevét nem tudom, nagy kerek műa. dobozban van és a cimkéjén kávéscsésze van.
2007. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem két évesnek,és idősebbnek se kell tejeskávét adni,igyon inkább kakaót.Én tiszta hüjeségnek tartom azt is amit mostanság reklámoznak.Akkor is ha nincs benne koffein.Én sose adnám a gyerekeimnek,megisszák a kakaót.Minek tejeskávé?
2007. okt. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A "Macikávé" maláta és cikória tartalma miatt kimondottan egészséges, kávé, így koffein természetesen nincs benne. Ha szereti a kisgyermek, ezt nyugodtan ihatja.

De általában a kakaót jobban szeretik.

2007. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is a macikávét ajámlom.Spár-ban lehet kapni.Unalmas mindig a kakaó.Én szoktam még karamellástejet is készíteni nekik.Nagyon szeretik.
2007. nov. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet sima maláta és cikória kávét is kapni . Olcsóbb, mint a macikávé, de nagyon finom.
2008. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Maximális tisztelettel kérdezem, MIÉRT akarsz te kávét adni a gyereknek? Mitől gondolod, hogy esetleg rosszat okozhatsz neki, ahogy fent kérdezted? Nekem gyerek koromban megvolt, hogy mi az enyém és mi nem. Alkohol, kávé, és hasonló "felnőtt" italok (azok a "felnőtt" italok, melyből valamiért csinálnak gyerek-, meg baba-italokat. Konzumélet. ) Miért gondolod, hogy jó lehet egy két évesnek? Kóstoltasd meg vele a keserű kávét egy nyalintás erejéig, ha nem tudod kezelni őt, és nem tudsz felülkerekedni egy két éves gyerek akaratán. Akkor majd lemond róla, mert döggkeserű. Ne haragudj érte, de nem értem meg azokat a szülőket, akik buta döntésekért nem éreznek felelősségtudatot, és később is csak felvont szemöldökkel jönnek el tanácsadásra, mert "-hát mi mindent megtettünk..." A legjobb volt, mikor a három-négy éves Virágnak a Győzike-brutálsóban tömték a fogát, és az anya, Beja, csak mondogatta a fogorvosnak, hogy "..és doktornő! Á gyerek csokit eszik rákláppal" a doktornő meg visszakérdez, hogy "..na és kiveszi neki???"
2008. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Macikávé koffeinmentes és nagyon finomaz én kisfiam imádja !!!Egy 23-hónapos kisfiú anyukája és már régóta issza semmi baja nincs töle.
2010. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!