Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől szürkült be 2 éves...

Mitől szürkült be 2 éves kisfiam foga és mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre, hogy felül az első 2 foga be van szürkülve. Nem eszik édességet, mindennap mos/mosunk fogat. Nem esett el, nem ütötte meg. Megmutassam gyerekorvosnak vagy vigyem fogászatra?
2013. júl. 19. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:

én fogorvoshoz vinném a helyedben,az a biztos.

Mi sztorink: gyereknek kb. egyévesen elkezdett szürkülni,kb. egyik napról a másikra,mutattam gyerekorvosnak"ne igyon annyi cukros teát,ne egyen annyi édességet" Mondom az jó,mert nem eszik...mutattam másik háziorvosnak,"ó,hát kevesebb édesség,meg ezek úgyis tejfogak..." Na,itt kicsit besokalltam,mert egyik sem adott érdemi választ,és romlott is a helyzet...Elmentünk fogorvoshoz,egy tündér volt,a csillagokat leígérte,játszott a lányomnak,mire végre kinyitotta a száját.Megnézte,azt mondta,h ez a jobbik eset,csak lerakódás,nem a fogak hibásak...Javasolta az elektromos fogkefét,azóta rengeteget javult,már szinte nem is látszik..Vicc az egészben azóta a háziorvosunk egy torok vizsgálat közben magától is észrevette a hibákat,és közölte,h ez zománchiba és valószínűleg hamar kihullanak a gyerek fogai...Majdnem képen röhögtem,mikor azt mondta kb.,hogy a fogorvos hülye ...

2013. júl. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!