Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok olyan gyümölcsteát...

Tudnátok olyan gyümölcsteát (konkrét márka és íz) írni nekem, ami ízesítés nélkül is iható-jó ízű?

Figyelt kérdés

Kisfiam eddig ízesítetten itta a teát, de a fogorvos tanácsára leállunk a cukorról a fogai védelmében, mert hajlamos a szuvasodásra. (örökölte sajnos)

Eddig amiket kóstoltam ízesítetlen teák, számomra ihatatlanok voltak. Tapasztalt anyukák, nektek melyik márka s annak konkrétan melyik íze vált be, melyik volt a legihatóbb? Köszönöm a választ előre is!



2013. okt. 16. 09:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A Saga teák nagyon finomak mindegyik kivéve a citromos, szerintem ízesítés nélkül is nyugodtan ihatóak.
2013. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi roobios teát iszunk, többféle van, de a natúr is kellemes ízű, és nincs benne tein, tehát gyerekek is ihatják.
2013. okt. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi(én is!) nagyon szeretjük a Herbária Herba Kids teát, ez málna ízű. Csak Rosmannban láttam eddig. De nagyon finom a Pickwick Gyerektea is. Málnás és mangós is van. Ilyet bárhol vehetsz.
2013. okt. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MI is a SAGA teát isszuk, próbáltam többfélét, de ennek a legfinomabb az íze szerintem. ízesítés nélkül is megisszák a gyerekeim.
2013. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! :)
2013. okt. 16. 14:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is a rooibos teának van egy édeskés íze.

esetleg tehetnél bele nyírfacukrot. :)

[link]

2013. okt. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Milford teák közül szinte mindegyik finom ízesítés nélkül is. Vagy a Pickwick csipkebogyó is. Bár ebbe én pici citromot szoktam tenni.
2013. okt. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teekanne Fruit Kiss a legfinomabb,aztán szinte mindegyik gyümölcsös. Legalábbis nálunk ez jött be.
2013. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!