Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik márkából van mentolos...

Melyik márkából van mentolos izesítés? És melyik márka mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek most lesz a szülinapja és ő dohányzik... Mivel a legjobb barátnőm ezért nem nézem le, mer tudom hogy nem divatból dohányzik hanem van rá oka... És mivel most nincs rá pénze gondoltam majd én megveszem neki, de mennyibe kerülnek a mentolosak, és melyik márkából vannak???
2008. okt. 23. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Olyan nincs, hogy oka van rá. Ez csak egy rossz, halálos szokás. Ha igazán jó barátnője vagy, akkor valami mást vegyél neki.
2008. okt. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én tudom h mit szeretnék adni neki...
2008. okt. 25. 10:07
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Vegyél neki egy elektromos cigit és patront bele :)

Annak jobban fog örülni.. nem kell kimenni dohányozni meg nem rakodik le a tüdejébe kátrány csak a szervezetébe kerül a nikotin :)

2008. okt. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát valóban rossz szokás a cigi, de Te tudod. Én a pall mall mentolosát, a sötétzöldet tudom ajánlani, az 520-540Ft, meg a multinak van a borsmentása, az sötétkék és árban kb ugyanez.
2008. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én mentolosból a marlbit tudom ajánlani, sztem az a legjobb, legalábbis én jóideje az szívok.Azt hiszem 610 vagy 620 Ft-ba kerül.
2008. nov. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Adjál neki Kubai kék erest!
2008. dec. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
az mi?
2008. dec. 21. 22:59
 8/8 anonim válasza:

:DDD

szegény.miért kell beoltani? :D

konkrétan a férfi nemi szervre gondolt.

2009. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!