Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Táncszőnyeg? Tényleg nem jók?...

Táncszőnyeg? Tényleg nem jók? Senkinek sem vált be?

Figyelt kérdés
5 éves lányomnak gondolnám, de jókat itt legalábbis nem olvastam róluk.
2013. okt. 17. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 16 tesóm 14 éves volt mikor kaptunk táncszőnyeget, mi imádtuk és az akkor 6 éves unokatesónk is. Sajnos a mienk már tönkrement, én egy ideje keresek olyat ami nem csak gyerekeknek van. Szóval szerintem tök jó dolog. Sajnos ajánlani nem tudok, hogy milyet válassz, melyik a jó, de nálunk nagyon bejött. (26 éves anyuka)
2013. okt. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A nagy boltokban kapható tényleg nem jó.Azok csak gyenge utánzata az eredetiknek.Viszont az jó minőségű eredetik jóval drágábbak,és az 5 éves még kicsi hozzá,nagyobbaknak tervezték.
2013. okt. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A barátnőm vett a kislányának, nem igazán tetszett neki. Sajnos nem volt pozitív tapasztalat. Kétszer ha kipróbálta, azóta sem került elő. De táncolni imád a kislány, de inkább videóklippeket utánoz.
2013. okt. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a rendes szőnyegek nagyon az ekkora pici gyerekhez.Messze helyezkednek el a nyilak,nagyot kell ugraniuk hozzá,ráadásul nem is nagyon értik még szerintem mit kell rajta csinálni.
2013. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok.Nekem ilyen van,a 3. kép.

2013. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó mókák és van gyerekváltozat is (ELC márka pl.)

Nekünk van egy Barney-s (az egyik végénél, ahol a hangszóró ott forgott egy Barney, na az már nincs meg:), illetve most kapott a kisfiam egy párosat (két tányszőnyeg van összerakva a sarkánál és különöző dolgokat lehet együtt csinálni (együtt mozogni, utánozni a másikat stb.)

Olyan kár, hogy a férjem rokonai nem tudják figyelembe venni, hogy kisfiam van, ráadásul egyedül (3 éves)- mert ez egyébként rózsaszín megint (a férjem külföldi, ottani rokonai között van olyan, aki szerint szuper a rózsaszín szőnyeg vagy játék egy kisfiúnak:)


Szóval szerintem jó ötlet, főleg, hogy jönnek a rosszabb, esős idők, amikor nem mindig lehet délután-este kimenni a levegőre.


Szép napot.

2013. okt. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!