Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Fenistil cseppek, felbontás...

A Fenistil cseppek, felbontás után meddig használhatóak?

Figyelt kérdés
Nem találom a csomagoláson, sem a tájékoztatón! Tavasz óta van egy bontottunk, a hűtőben, dobozában volt, most újra kellene! Vajon használhatom? Köszi ha tudtok segíteni!
2013. okt. 17. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt én sem tudom, de én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy felhívom a gyógyszertárat, és ott megmondják. Általában ezek nem romlanak meg, hanem nem ugyanolyan hatékonyak, mint kellene. Ennyi baj szokott velük lenni, de hát pont az a lényeg, hogy meggyógyuljon tőle a pici.
2013. okt. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is most azt a fenistilt adom a gyereknek, amit tavasszal bontottam fel. Mivel használt neki, ezért gondolom még jó.

Nurofenre is rá van írva valami határidő, hogy mikor kell kidobni felbontás után, de én azt sem szoktam megnézni, kövezzetek meg, de ha lázas a gyerek, odaadom neki. Igaz, évekig nem állnak ezek nálunk sajnos. Állandóan beteg valamelyik gyerek. Most a nyáron volt 3 hónap betegségszünet.

2013. okt. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2013. okt. 20. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!