Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapos kislányom elkezdett...

17 hónapos kislányom elkezdett "masztizni". Ami gond, hogy a lábamhoz dörgöli magát. Eleinte le sem esett. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 17:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Ugye ez most csak vmi vicc. Ilyen van?????
2013. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen. A kisbabák gyakran piszkálják magukat ott lent - persze fogalmuk sincs arról, mit csinálnak.

Kérdező, nem tudom, hogyan lehetne erről leszoktatni, mindig rá kell szólni, aztán majd idővel nem csinálja többet.

2013. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor tereld el a figyelmét, ne dorgáld.
2013. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelemelterelés a legjobb megoldás. Soha ne szólj rá, ne dorgáld érte, mert később azt fogja hinni, hogy ő ezzel valami nagyon rossz dolgot csinál.
2013. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Most miert kellett lepontozni semmi bantot nem irtam csak annyira furcsa sose hallottam ilyenrol es nem is gondoltam volna h van. De koszi mindenkinek h egy olyan anyukat a sargafoldif pontoztatok aki tapasztalatlan ebbe a temaba ugyqnis az en lanyom csak 8 honapos. Puszi nektek erte
2013. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából eszembe sincs rászólni, ez egy természetes dolog, csak nem a lábamon kéne. :-) Próbálom átterelni a macijára. :-)
2013. okt. 18. 20:17
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Hogy tudja magát a lábadhoz dörgölni? Van még rajta pelenka gondolom, akkor hiába dörgölőzik a pelenkától nem is érezhet semmit.
2013. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

"mindig rá kell szólni, aztán majd idővel nem csinálja többet."

Hát gratulálok,ez ám a hasznos válasz!

Aztán egy idő után azt gondolja ez valami rossz dolog amit Anyáék tiltanak és egy örök életre hazavágtad a nemi életét!!

Soha nem szabad tiltani megszidni stb!Csak annyit tudatosítani benne,hogy ez másra nem tartozik!Menjen be a szobájába és ott csinálja!

2013. okt. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ. Úgy tűnik a pelenka nem akadály. A macit próbálom továbbra is bevetni, hogy értse meg, hogy nem gond, amit csinál, de ne rajtam tegye.
2013. okt. 22. 22:18
 10/13 anonim válasza:
Az én kislányom mióta ül csinálja, még ugye pici volt. Ülve dörzsölgeti a fenekét. Nem tudtam mit csináljak, mikor már értette mit mondok, mondogattam neki, hogy akkor csinálja, amikor senki nem látja. Addig mindig csinálta mindenki előtt. Múltkor vettem észre, hogy oviba csinálja, lehet néha, lehet rendszeresen..... megint mondogatom neki. Cask egyedül csináld...
2013. okt. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!