Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tv gond? Hogyan szoktassam le...

Tv gond? Hogyan szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Sajnos 16 hónapos kisfiam rászokott a tv-re. Amikor nagyon nem maradt el semmivel, bekapcsoltam neki egy mesét, addig nézze, míg megcsinálom amit nagyon kell, és persze nem minden nap. De most már állandóan azt nézné. Hisztizik, ki-be kapcsolja a tv-t, nyomkodja a dvd-t.

Nem érdekli semmi játék. Más valaki hasonló problémával?


2010. aug. 23. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig kihúzom a konnektorból a tv-t, ha azzal szórakozik, hogy ki-be kapcsolgatja. Persze ne előtte csináld, mert akkor vissza akarja, majd dugni. Egy hétig hisztizik érte, majd megszokja az új rendet. Üljél le vele addig is játszani, próbáld elterelni valami klassz játékkal a figyelmét. Pl a buborékfújás jött be nekünk hiszti elkerülésnél.
2010. aug. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na,ezen mi is átmentünk. Én akkor azt csináltam,hogy tévé helyett érdekes dolgokat adtam a kezébe,"segíthetett" nekem a házimunkába. Kapott műanyag tálat,kanalat,szívószálat ha főztem. Bele esetleg kicsi lisztet,zsemlemorzsát,hagy kevergesse.

Ha takarítani kellett,kis seprűt,rongyot. Egyszóval bevontam abba amit épp csináltam.

Nagyon élvezte mindegyik gyerkőcöm az ilyen közös munkát,és el is felejtették a tévét.

2010. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tippeket.

Kipróbálom, hátha segít:)

2010. aug. 23. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt pár hónap de hipp hopp leszokott róla.Most sétálni akar állandóan -csak már én nem bírom 39 hetes kismamaként....25hós a fiam..ne aggódj le fogja kötni más,csak foglalkozz vele,mert ha ráhagyod a rabjává válik.Nekem már le sem ül-pedig néha olyan jó lenne csak egy fél óra,de nem érdekli:(
2010. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!