Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves lányom teljesen...

3.5 éves lányom teljesen megváltozott amiòta ovis. Vissza fog változni? Vagy végleg így marad? Megőrülök!

Figyelt kérdés
Egy szòfogadò,okos,nagyon jò gyerek "volt".Szeptemberben kezdtük az ovit.Ott azt mondjàk szuperokos,szuperügyes és főleg nagyon szòfogadò!!!Itthon meg őrjöng,totàlisan szòfogadatlan,iszonyat hisztérika!Totàlisan el vagyok keseredve :( Èn 3 év alatt pròbàltam egy jò gyereket nevelni...most meg az utcàra nem lehet vele kimenni :( Vissza fog vàltozni???????

#változás #óvoda #szòfogadatlansàg
2013. okt. 18. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem volt bölcsödés, szerintem az lehet az oka. Nincs nagyobb társasághoz szokva, szokatlan neki.
2013. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem volt bölcsis.De az òvònők istenìtik hogy mennyire közvetlen,cserfes,szòfogadò,irànyìtò szemèlyiség.Mint amilyen eddig is volt itthon is.De most itthon kezelhetetlen :(
2013. okt. 18. 21:27
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem szokott hozzá, hogy van egy hely, ahol "tartania" kell magát. Ezért otthon ereszti ki a gőzt.
2013. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
és mi ezzel a baj 3 és fél éves könyörgöm
2013. okt. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
legalább otthon had engedje ki a gőzt.
2013. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát persze, semmi baj nincs ezzel. Eressze ki otthon a gőzt. Az én kisfiam fordítva volt, a bölcsödében vágta földhöz magát, otthon egy angyal.
2013. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

vissza fog változni, ne félj, csak légy türelmes, neki ez most nagyon nagy törés...ez kicsit olyan büntetésféle a szülőnek, amiért otthagyja, legalábbis én így hívtam a bölcsi, és ovikezdésnél is ez volt...legyél vele minél többet, és mond, hogy szereted, de muszáj dolgoznod, stb., stb...3,5 évesen már ezt nagyjából felfogja, persze az érzelmeit még nehezen irányítja attól még...


és persze a többieknek is igazuk van, a legtöbb gyerek az oviban szófogadó, otthon meg elereszti magát..

2013. okt. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én lánykám is idén kezdte az ovit,4 éves lesz januárban.

Az oviban nagyon jó gyerek,olyan dolgokat is megold,amiken még az óvónők is meglepődnek.

Itthon viszont előjön a másik éne. Borzasztó és azt mondta az egyik óvónő,hogy kössem fel a gatyám,mert ez így fog egy darabig (évekig is akár) maradni.

Imádom és vannak jó napjai is,de akkor egész nap vele foglalkozom,amit sajnos nem lehet,mert van egy öccse is,aki szintén a fenekemben egész na és persze van egy háztartás is,ami pikk-pakk elburjánzik,ha hagynám.

Szerencsére utcán és boltban nincs vele gond. Néha bepróbálkozik

2013. okt. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is írhattam volna ezt a kérdést :(

Szinte a sírás kerülget,csak az tartja bennem a lelket,hogy látom a szemében a szeretetet,és milliószor mondja,hogy szeretlek anya.

Szófogadatlan,verekszik,csúnyán beszél.

Én nagyon remélem,és ezen fogok"dolgozni",hogy itthon is visszaálljon a saját természete...ha kell,akkor egész délután az ölemben fog ülni ...de bánt,hogy az ovi valahol "elvette" a jólelkű,édes kisfiamat...és a legszomorúbb az egészben,hogy az óvónő szerint,csak szocializálódik,és eddig nem jött ki itthon a gyerek valódi énje! :O ...na de 3 évig rejtőzködött ez az "én"??????????

2013. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Pontosan :( nagyon el vagyok keseredve én is...
2013. okt. 19. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!