Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A gyerekeknek lehet képzeletbe...

A gyerekeknek lehet képzeletbeli barátjuk? Vagy ez miért van?

Figyelt kérdés
Tegnap a 3 éves unokatesóm mesélte nekem, hogy Peti leesett egy toronyról és kitört a keze és majdnem meghalt. Közben az unokatesóm aki mesélte könnyezett és szomorú volt... később Petivel párnacsatáztak... és beszélt hozzá. nevetgélt vele, satöbbi, majd odament az anyukájához, hogy Petinek eltört a szemüvege... nem hinném, hogy szellemet lát, mert ugye konkrét személyről van szó :D szokott vele telefonálni, ilyesmi :D egy órát is "képesek" játszani "együtt" :D aranyosak, de nem értem, hogy tulajdonképpen miért van ez. vélemények?

2013. okt. 19. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnak lovai vannak, azokkal szokott játszani, nemrég még az autóval is le kellett lassítani, mert volt egy csikó, aki nem tudott olyan gyorsan szaladni, mint a nagyok. :D
2013. okt. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek sok mindent látnak, amit mi, felnőttek MÁR nem láthatunk. Kicsit ijesztő, de így van.
2013. okt. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de én ezt nem tudom felfogni :D a szellemes korszakán túl van, őket is látta, de most ez nem az. ennyire durván élénk a fantáziája?
2013. okt. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!